€ 2300 euro brutto

Elektryk budowlany – praca Niemcy w budownictwie, Lubeka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lubeck
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 12 marca 2017 05:47

Firma działająca w rejonie Lubeki poszukuje doświadczonych elektryków budowlanych. Aktualna praca w Niemczech w budownictwie przy montażu i konserwacji instalacji elektrycznych w budynkach.

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Elektryk

Miejsce pracy: Lubeck

Opis stanowiska:

Przygotowanie, montaż, eksploracja i konserwacja instalacji elektrycznych w budynkach przemysłowych.
Żłobienie dziur w ścianach, kładzenie kabli, łączenie instalacji, montaż oświetlenia, przełączników, przyłączy, gniazdek elektrycznych itp.
Montaż skrzynek elektrycznych, szaf sterowniczych.
Montaż instalacji ogrzewania elektrycznego.
Podłączanie maszyn, sprzętów, urządzeń, itp.
Lokalizowanie usterek i ich naprawa.
Wypełnianie ubytków w ścianach
Sporadycznie, prace na zewnątrz budynków.

Wymagania:

Min. 3 lata doświadczenia w pracy jako elektryk.
Wykształcenie w zawodzie elektryk lub pokrewnym.
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny.
Dokumenty uprawniające do pracy na stanowisku elektryka (SEP).
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej w języku niemieckim (rysunki, plany, itp.).
Prawo jazdy kat. B.
Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.
Mile widziane własne auto (osobowe).
Dyspozycyjność, sumienność i samodzielność.

Oferujemy:

Wynagrodzenie miesięczne: 2300 euro brutto (nadgodziny płatne +20%).
Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy.
Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
Pomoc w znalezieniu mieszkania.
Odzież roboczą i narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz!
Kontakt: 77 543 18 52, 77 543 18 53.

ID ogłoszenia: 53358be70c10d565

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.