€ 11,35

Elektryk budowlany praca w Niemczech bez znajomości języka na budowie Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cottbus
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: bezterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 lutego 2016 06:15

Agencja zatrudnienia poszukuje polskich elektryków budowlanych również bez znajomości języka do podjęcia legalnej pracy w Niemczech na budowach w Cottbus (blisko Polskiej granicy).

Personalservice.pl spółka z o.o. działająca na rynku od 2011 roku, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7350, wyspecjalizowana w nowoczesnym zarządzaniu zasobami ludzkimi, rekrutuje pracowników dla sprawdzonych niemieckich partnerów, u których pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz stałym dostępem do niemieckiej opieki medycznej.

WYMAGANIA:
• wykształcenie min. zawodowe elektryk/elektromonter/elektroinstalator lub aktualne uprawnienia SEP;
• min.3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie;
• znajomość j. niemieckiego min. na poziomie podstawowym;
• prawo jazdy kat. B i własny środek transportu;
• dobry stan zdrowia i brak lęku wysokości;
• duża dyspozycyjność i gotowość do podróżowania;
• umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie;
• zaangażowanie i motywacja do pracy, komunikatywność, miła aparycja, estetyka pracy,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• wykonywanie nowych instalacji elektrycznych,
• czytanie i rozpoznawania planów i schematów elektrycznych;
• praca na budowach o różnych wielkościach;
• układanie tras kablowych oraz montaż oświetlenia
• prace typu: wiercenie, bruzdowanie, cięcie, gipsowanie;

OFERUJEMY:
• praca w delegacji na umowę o pracę na niemieckich warunkach;
• wynagrodzenie 10,35 EUR/h + 1EUR/h dieta;
• urlop 24 dni (na początek);
• Weinachtsgeld (gratyfikacja bożonarodzeniowa) i Arbeitszeitkonto (konto czasu pracy);
• zakwaterowanie w delegacji na koszt pracodawcy i przez niego załatwione;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na poniższy adres korespondencyjny lub mailowy. Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

ZGŁOSZENIA:
Personalservice.pl spółka z o.o.
ul. Obr. Pokoju 13A 66-620 Gubin
info@personalservice.pl; www.personalservice.pl

ID ogłoszenia: 54456c0ee9734fa7

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Personalservice.pl

Ostatnie przedmioty dodane przez Personalservice.pl »