€ Do uzg.

Elektryk do pracy w Niemczech na budowie od zaraz, Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: na czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 listopada 2022 00:20

Firma prowadząca działalność w obrębie Hanoweru poszukuje od zaraz doświadczonych elektryków do pracy w Niemczech w budownictwie. Zatrudnienie przy montażu instalacji elektrycznych w różnych budynkach.

Jesteśmy firmą branży elektrycznej z siedzibą w Hanowerze w centralnych Niemczech. Zakres naszych usług obejmuje instalacje elektryczne w klasycznej dziedzinie techniki budowlanej. Wykonujemy instalacje w budynkach użyteczności publicznej i mieszkaniowej w pełnym zakresie; instalujemy gniazda, wyłączniki i okablowanie oraz wykonujemy inne prace w dziedzinie elektrotechniki.

Nie jesteśmy pośrednikami pracy – oferujemy stałe zatrudnienie w Hanowerze na długoterminowych własnych projektach!

Szukamy elektryków

Oferujemy i zapewniamy:
• stałe zatrudnienie na czas nieokreślony, na długoterminowych własnych projektach w Hanowerze,
• niemiecką umowę o pracę,
• atrakcyjne i punktualne wynagrodzenie,
• sukcesywne podwyżki i atrakcyjne premie uzależnione od wyników pracy,
• 24 dni płatnego urlopu w roku,
• zakwaterowanie w stałych w pełni wyposażonych lokalach mieszkalnych,
• praca w systemie 4:1,
• całoroczny harmonogram regularnych przejazdów do Polski,
• bezpłatne przejazdy organizowane przez nas firmowymi samochodami,
• bezpłatny transport do pracy firmowymi samochodami,
• narzędzia o wysokim standardzie – HILTI, Wera, Knipex …,
• odzież roboczą wysokiej jakości e. strauss …,
• możliwość nauki, rozwoju i awansu,
• szkolenia zawodowe w zakładowym warsztacie,
• bezpłatny kurs języka niemieckiego,
• pomoc w załatwianiu spraw urzędowych.

Oczekujemy:
• wykształcenie zawodowe,
• alternatywnie doświadczenie w branży elektrycznej,
• umiejętność czytania rysunków technicznych i planów,
• sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.

Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym jest dodatkowym atutem.

Jesteś zainteresowany/na? Przyślij nam swoje CV na:

tomasz.berg@berg-elektro.com

Opis stanowiska:

• instalacje elektryczne w budynkach użyteczności publicznej,
• instalacje elektryczne w budynkach użyteczności mieszkaniowej,
• instalacje gniazd, wyłączników, okablowania, rozdzielni elektrycznych,
• instalacje systemów przeciwpożarowych systemów antywłamaniowych,
• przeprowadzanie pomiarów elektrycznych.

ID ogłoszenia: 73163735af222edc