€ 8000-12000zl

Elektryk – oferta pracy w Niemczech na budowie od zaraz, Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Leipzig
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 września 2020 01:12

Firma z Lipska poszukuje doświadczonych elektryków budowlanych gotowych od zaraz do rozpoczęcia pracy w Niemczech na budowie przy m.in. montażu instalacji elektrycznych / ciągnięcie kabli.

Szukasz ciekawej i dobrze płatnej pracy w Niemczech? Chcesz nawiązać współpracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą? Dobrze trafiłeś! Działamy na rynku od 1990 roku i zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników z Polski dla sprawdzonych klientów w Niemczech. Ciekawe projekty, opieka polskich koordynatorów – zapoznaj się z naszą ofertą!

Zakres zadań:

praca w oparciu przede wszystkim o własne umiejętności
remont instalacji elektrycznych/instalacje od podstaw
układanie instalacji elektrycznych/ ciągnięcie kabli

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
Doświadczenie w zawodzie elektryka
Dyplom lub certyfikat poświadczający o umiejętnościach
Prawo jazdy oraz samochód będą dużym atutem

Oferujemy:

Zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Opieka polskich koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
Darmowe zakwaterowanie

Ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych
Atrakcyjne wynagrodzenie zależnie od kwalifikacji (11-13€ netto przy 1 klasie podatkowej)
Możliwość wyrabiania nadgodzin
Możliwość pobierania zaliczek w każdym tygodniu zatrudnienia
Różnego rodzaju dodatki:świąteczne i urlopowe, premie za polecenie pracownika oraz karty paliwowe
24 dni platnego urlopu w roku

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt pod numer

+49 1724325492 w godzinach pon-pt 8:00 – 16:00.

ID ogłoszenia: 4675f5f4556dc944