€ 18,85

Elektryk przemysłowy Niemcy praca od zaraz we Frankfurcie nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 marca 2023 00:31

Z komunikatywną znajomością języka oferta pracy w Niemczech od zaraz dla elektryków przemysłowych. Zatrudnienie 2023 w firmie z Frankfurtu nad Menem przy podłączaniu szaf sterowniczych.

Zadania:
· podłączanie szaf sterowniczych
· dbałość o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Wymagania:
· doświadczenie w pracy jako elektryk
· znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
· możliwość wyjazdu własnym samochodem
· mile widziane wykształcenie kierunkowe

Zapewniamy:
· zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
· wynagrodzenie 13,50 – 15,00 EUR brutto na godzinę plus dietę w wysokości 6-8 EUR netto za każda przepracowana godzine
· pomoc w organizacji zakwaterowania
• Mozliwosc pobierania cotygodniowych zaliczek
· kontakt z biurem w języku polskim

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZONE SA O PRZESLANIE CV NA ADRES m.jablonska@ams-personalservice.de

ID ogłoszenia: 660640077935bb98