€ 12,50-13,80 euro brutto/h

Elektryk przemysłowy – Niemcy praca w Budziszynie od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bautzen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 grudnia 2017 02:50

Aktualne ogłoszenie do pracy w Niemczech dla elektryka przemysłowego. Zatrudnienie od zaraz w rejonie miasta Budziszyn przy rozkładaniu kabli i łączeniu według kabli do szaf.

Miejsce pracy: Bautzen, Dresden, Chemnitz
Znajomość języka: niemiecki komunikatywny
Liczba wakatów: 1
Oferta 04/49/MR/2017

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku: ELEKTRYK

Gotowość do wyjazdu: 11.12.2017

Opis/Zadania do wykonania:
Rozkładanie kabli i łączenie według kabli do szaf.

Wymagania:
– Doświadczenie w zawodzie elektryka przy instalacjach wentylacyjnych min. 3 lata, podłączanie instalacji wentylacyjnych do szaf,
– Wykształcenie w zawodzie elektryka będzie atutem,
– Czytanie planów podłączenia instalacji elektrycznej w instalacji elektrycznej,
– Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
– Wymagany samochód
Może być monter z doświadczeniem elektrycznym przy zakładaniu takich instalacji.

Klient oferuje:
– polską umowę o pracę i długotrwałą współpracę,
– opłacone zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach,zwrot kosztów dojazdu na zlecenie,
– atrakcyjne wynagrodzenie 12,50-13,80 euro brutto/h,
– dodatki za nadgodziny,
– możliwość otrzymania zaliczki,
– opiekę polskiego biura,
– kompetentnych współpracowników.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na podany adres mailowy m.gorecka@corona-silesia.pl wpisując w temacie wiadomości nr oferty: 04/49/MR/2017
lub zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego pod numerem 666 341 518.
W CV prosimy o zawarcie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych (może być w języku polskim).

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta, ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej pracy za granicą.

ID ogłoszenia: 8475a27badd441d7

Brak tagów