€ 2300-2400 netto

Elektryk przemysłowy od zaraz praca w Niemczech branża motoryzacyjna, Passau – Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Passau
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 lutego 2020 03:44

Od zaraz firma z branży motoryzacyjnej działająca w Passau (Bawaria) poszukuje elektryków przemysłowych do pracy w Niemczech. Konieczna jest dobra znajomość języka niemieckiego.

Dla naszego renomowanego klienta z branży automotive w miejscowości Passau na Bawarii poszukujemy osób na stanowisko Elektryk

Zadania:
przeprowadzanie testów i serwisowanie urządzeń
regularne wykonywanie prac remontowych, konserwatorskich, a także przeglądów okresowych
naprawa i remont urządzeń elekrycznych
budowa i instalacja urządzeń elekrtycznych
Praca z rysunkami technicznymi oraz schematami elektrycznymi

Wymagania:
dobra znajomość języka niemieckiego warunek konieczny
wykształcenie kierunkowe
minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe
własny samochód będzie dodatkowym atutem

Nasza oferta:
niemiecka umowa na czas nieokreślony
atarkcyjne wynagrodzenie
bonusy świąteczne i wakacyjne
naszych pracowników wyposażamy w nowoczesną odzież roboczą
bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

ASkrzynska@usgpeople.de

ID ogłoszenia: 9115e3d666ac120a