€ 11,40

Elektryk przemysłowy praca w Niemczech od zaraz, Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 maja 2019 04:48

Firma “Sky Personal” poszukuje od zaraz wykwalifikowanych elektryków przemysłowych zdecydowanych do podjęcia pracy w Niemczech na terenie Berlina.

Firma sky Personal oferuje prace na stanowisku Elektryka Przemyslowego – szafy sterownicye.
Minimalne zarobki to 11,40 €/h brutto oraz dieta do 65€ netto

Opis Stanowiska:
• Konstruowanie szaf sterowniczych na podstawie dokumentacji technicznej,
• Podłączenie rozdzielni oraz urzadzen przemyslowych,
• Praktyczne wykorzystanie elektro-narzedz,
• Montaz, konserwacja oraz naprawa szaf i urzadzen sterowniczych.

Od Pracownika wymagamy:
• Wyksztalcenie w zawodzie elektryka badz wieloletnie doswiadczenie na danym stanowisku,
• Analiza oraz praktyczne wykorzystanie dokumentacji technicznej,
• Komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego.

Pracownikowi oferujemy:
• Zatrudnienie na niemieckich warunkach,
• Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne,
• Umowa na czas nieokreslony,
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawce na koszt pracownika,
• Na zyczenie pracownika wyplacamy cotygodniowe zaliczki,
• Dieta za kazdy przepracowany dzien ,
• Mozliwosc wykonywania nadgodzin,

Zainteresowanych prosimy o przesylanie CV na
E-Mail: elektryk@sky-personal.de
Telefon: 0049 5242976060

sky Personal Alexander Geworsky
Hauptstraße 93
D-33378 Rheda-Wiedenbrück
www.sky-personal.de

Hauptverwaltung
sky Personal Inh. Alexander Geworsky
Eckendorfer Straße 32
33609 Bielefeld

ID ogłoszenia: 2605cda872e6462a