€ do negocjacji

Elektryk przemysłowy praca w Niemczech od zaraz w Wismar 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wismar
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 sierpnia 2021 01:15

Agencja zatrudnienia dla firmy z Wismar poszukuje wykwalifikowanych elektryków przemysłowych, zdecydowanych do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz.

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG – lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194.

Obecnie dla naszego stałego zagranicznego klienta poszukujemy:

Elektryk przemysłowy

Miejsce pracy: Wismar (3h od Szczecina)

Praca w nowoczesnym, zmechanizowanym tartaku, konserwacja i serwis urządzeń i maszyn produkcyjnych.

Co otrzymasz na start:
– niemiecką umowę o pracę
– bezpłatne zakwaterowanie – pokoje 1- osobowe
– pracę na stałe, na dłużej na warunkach niemieckich

Zakres obowiązków:
– konserwacja, serwis instalacji i urządzeń elektrycznych
– usuwanie usterek systemów produkcyjnych
– naprawa i remont podzespołów elektrycznych/elektronicznych
– monitorowanie, adaptacja lub zmiana systemów elektrycznych zgodnie ze specyfikacją
– budowa i montaż urządzeń elektrycznych

Wymagania:
– znajomość niemieckiego w stopniu komunikatywnym
– chęć do pracy w systemie zmianowym
– uprawnienia do wykonywania zawodu elektryka
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– mile widziane prawo jazdy i własny samochód

Stawka jest do negocjacji

Administratorem danych osobowych będzie Dekra Praca Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 9, KRS: 0000415384. Celem przetwarzania danych osobowych jest wzięcie udziału w jednostkowym procesie rekrutacyjnym, w ramach którego następować będzie ocena kwalifikacji kandydata do pracy na określonym stanowisku, ocena zdolności i umiejętności kandydata potrzebnych do pracy na określonym stanowisku oraz wybór odpowiedniej osoby do zatrudnienia. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest obowiązek prawny, zgoda kandydata, uzasadniony interes Administratora oraz realizacja czynności koniecznych do wykonania przed zawarciem umowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym. Kandydatowi przysługuje prawo wycofania zgody na przetwarzanie, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, prawo ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

ID ogłoszenia: 1036103c79427603

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.