€ 8,50 euro brutto/h

Ellwangen oferta pracy w Niemczech w ogrodnictwie dla pary od marca 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ellwangen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: praca 10 miesięcy rocznie
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 lutego 2016 03:13

Gospodarstwo z Ellwangen zatrudni parę od marca 2016 przy sadzonkach i pielęgnacji roślin. Ogłoszenie pracy w Niemczech w ogrodnictwie dla Polaków bez doświadczenia – zapewnione jest szkolenie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce: Ellwangen

Termin: od marca 2016

Zarobki: ok. 1000 euro netto miesięcznie

Zadania:

  • prace w szklarni i na polu przy sadzonkach i roślinach

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • chęć zatrudnienia na stałe w Niemczech
  • preferujemy zgłoszenia od par w wieku do 35 roku życia
  • atutem będzie posiadanie wykształcenia o kierunku ogrodnika lub podobnego
  • przykładanie się do powierzonych prac
  • doświadczenie nie jest wymagane

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • pracę stałą z dwumiesięczną przerwą w okresie zimowym
  • zatrudnienie od marca bieżącego roku
  • zapewnione 40-42 godzin pracy tygodniowo
  • praca na podstawie niemieckiej umowy z ubezpieczeniem i dostępem do świadczeń socjalnych
  • bardzo dobre zarobki
  • zorganizowane lokum w cenie 120 euro miesięcznie za osobę – dostęp do łazienki z pralką, kuchni, wifi

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne z załączeniem CV należy przesłać mailowo na adres: info@polfach.de

Możliwy jest również kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52

źródło: http://www.praca4u.net/ogrodnictwo-praca-dla-pary-z-komunikatywnym-niemieckim-id341574.html

ID ogłoszenia: 32656c4ecbd4bdbe

3 Odpowiedzi na “Ellwangen oferta pracy w Niemczech w ogrodnictwie dla pary od marca 2016”

  1. nziniewicz@tlen.pl na 18 lutego 2016 @ 12:28

    Witam.
    Jestesmy zainteresowane ofertą pracy.
    Numer telefonu: 664 722 895
    Cieplutko pozdrawiam .

  2. Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Numer telefonu;609469558.Pozdrawiam.

  3. ArtekSo1996 na 24 lutego 2016 @ 16:32

    Witam jestem wraz z dziewczyna zaintetesowany państwa oferta oto mój numer telefonu: 732929826