€ 18,00

Erfurt oferta pracy w Niemczech na budowie jako hydraulik (auto służbowe + karta paliwowa)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 grudnia 2018 04:30
  • Wygasa: 19 dni

Firma z Erfurtu poszukuje od zaraz doświadczonych hydraulików, gotowych do podjęcia pracy w Niemczech na budowie. Oferta przy montażu instalacji grzewczych, sanitarnych i klimatyzacyjnych.

Firma Jobbroker poszukuje zespołów hydraulików do pracy w kraju Naszego zachodniego sąsiada. Zespoły liczą od 2 do 4 osób, idealnie jeśli wraz ze znajomymi „po fachu” chciałbyś podjąć zatrudnienie ale nie martw się, jeśli do tej pory działałeś jako „samotny wilk”!.
Zgłoś się do Nas a dobierzemy Ci ekipę fachowców, z którymi będziesz od tej pory toczyć walkę z rurami, kolankami i grzejnikami
Stanowisko: Hydraulik, Monter instalacji grzewczych, sanitarnych i klimatyzacyjnych
Miejsce pracy: Niemcy
Umowa: niemiecka umowa na czas nieokreślony
System pracy: 3/1 – trzy tygodnie w pracy, tydzień w domu
(Koszt powrotu do domu pokrywa pracodawca, w końcu macie do dyspozycji auto służbowe)

Zakres obowiązków:
• Montaż instalacji grzewczych, sanitarnych oraz klimatyzacyjnych w nowo powstałych budynkach
Wymagania:
• Dokument potwierdzający kwalifikacje
lub wieloletnie doświadczenie w branży niepoparte pisemnymi kwalifikacjami
• Umiejętność pracy w zespole
• Język niemiecki mile widziany*
• Prawo do jazdy kat. B również mile widziane*
Oferujemy:
• Niemiecką umowę na czas nieokreślony
• Organizacje noclegów w miejscu pracy
• Auto służbowe już od miejsca zamieszkania z własna kartą paliwową
• Całotygodniową opiekę koordynatora
• Dodatki świąteczne i urlopowe (urlop do 30 dni w roku!)
Ponadto:
• Wysokiej klasy sprzęt oraz narzędzia
• Odzież robocza
*Mile widziany nie oznacza obowiązkowy
Jeśli jesteś zainteresowany lub masz pytania napisz do mnie: m.kwiatkowska@jobbroker.pl lub zadzwoń + 48 506 024 425. Chętnie udzielę Ci informacji bądź pokieruję dalej w drodze do lepszej pracy!
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DKS Bogusław Kowalski z siedzibą w Nowogrodźcu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

ID ogłoszenia: 7525c00530eec5db

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: M.Jobbroker
  • Zarejestrowany od: 29 listopada 2018

Inne przedmioty dodane przez M.Jobbroker

Ostatnie przedmioty dodane przez M.Jobbroker »