€ 6,800.00

Erfurt, praca Niemcy bez znajomości języka na magazynie z AGD od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Arnstadt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 9 miesiecy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 grudnia 2021 00:15

Aktualne ogłoszenie bez znajomości języka dam prace w Niemczech na magazynie z AGD w rejonie Arnstadt k. Erfurtu. Zatrudnienie dostępne od zaraz przy komisjonowaniu towarów i ich transporcie z pomocą wózka widłowego.

Posrednictwo pracy Alex-International poszukuje osob na kilka stanowisk dla duzego magazynu z art. wyposazenia domowgo. Miejscowosc niedaleko Erfurt .

Zakres obowiązków:
Komisjonowanie produktów wyposazenia domu
Transport wewnętrzny towaru wózkiem widłowym
Praca ze skanerem
Ogólne prace magazynowe
Pakowanie i sortownie, kontrola jakosci

Oferujemy:
Niemiecka umowa o prace
Terminowo wypłacane wynagrodzenie
Zakwaterownie
Dojazd do pracy
Wsparcie polskiego koordynatora
Praca na caly etat

Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane
Gotowość do pracy dwuzmianowej
Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego – wymóg konieczny
Odpowiedzialność oraz zdolność do szybkiego przystosowania się
Mile widziane również prawo jazdy kat. B i własny samochód

k.niklas@alex-job.com

ID ogłoszenia: 97661a8a81d370eb