€ brak informacji

Erlangen oferta pracy w Niemczech na budowie Monter instalacji sanitarnych, grzewczych, klimatyzacji

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erlangen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 1 grudnia 2016 00:10

Agencja zatrudnienia dla kontrahenta z Erlangen poszukuje monterów instalacji sanitarnych, CO, klimatyzacji do legalnej pracy w Niemczech na budowie przy montażu w/w instalacji.

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Monter instalacji sanitarnych, grzewczych, klimatyzacyjnych

Miejsce pracy: Erlangen

Opis stanowiska:

Montaż rur instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i klimatyzacyjnych.
Montaż rur miedzianych i z plastiku.
Praca na terenie różnych budów w miejscowościach: Erlangen, Norymberga, Passau (przeważnie w nowych budynkach mieszkalnych).

Wymagania:

Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny!
Mile widziane prawo jazdy i własne auto (osobowe).
Mile widziana umiejętność pracy na postawie rysunku technicznego.
Dyspozycyjność.

Oferujemy:

Wynagrodzenie: 11,23 euro brutto/h + 20 euro netto dodatku dziennego.
Umowę zawieraną bezpośrednio z niemiecką agencją pracy.
Pracę na długi okres.
Gwarantowane 35 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
Zakwaterowanie (płatne około 10 euro dziennie).
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz!
Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53.

ID ogłoszenia: 861583eb94fc2daf