€ 11 euro brutto/h

Essen ogłosznie pracy w Niemczech pakowanie perfum bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 stycznia 2017 04:30

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz przy pakowaniu perfum. Możliwość zatrudnienia w Essen dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz perfum
Lokalizacja: Essen, Niemcy
Stawka godzinowa: 11 euro brutto na godzinę
Czas trwania umowy: 6 tygodni

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się rozpakowywaniem partii perfum i ich ponownym pakowaniem do nowych pudełek
  • pracownik będzie odpowiedzialny za naklejanie kodów kresowych oraz foliowanie i umieszczanie do opakowań zbiorczych

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na 6 tygodni
  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna aczkolwiek będzie dodatkowym atutem
  • dobre zorganizowanie
  • zdolności manualne
  • zaświadczenie o niekaralności
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • tanie zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 200 euro za cały kontrakt – opłata zostanie potrącona z zarobków
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę od zaraz na czas określony
  • przeszkolenie i stały nadzór polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Pakowanie perfum bez języka, Essen″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin
neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 30258851df1b7355

14 komentarzy na “Essen ogłosznie pracy w Niemczech pakowanie perfum bez znajomości języka”

  1. kaskownik97 na 23 stycznia 2017 @ 13:37

    mogę prosić e-meil na który można wysłać podanie?

  2. Agnieszka1660 na 24 stycznia 2017 @ 09:55

    Witam mieszkam w Essen i mężem jesteśmy zainteresowani ta praca. Znam język niemiecki. Proszę o kontakt albo podanie jakiegoś nr kontaktowego

  3. sylwiachaber2617 na 24 stycznia 2017 @ 19:19

    Witam ,jestem zainteresowana tą ofertą pracy, proszę się kontaktować pod dany numer telefonu : +48 797 638 758 najlepiej w godzinach od 11 do 17

  4. Proszę o e-mail.

  5. Witam jestem bardzo zainteresowany pracą mój e-mail jacekswitalskitm@wp.pl moge wyjechac nawet dziś. Spełniam wszystkie warunki (poza znajomoscia niemieckiego/angielski komunikatywny)

  6. MagdalenaZ na 25 stycznia 2017 @ 18:23

    Witam jesteśmy zainteresowani waszą ofertą prosimy o kontakt 48 783 759 610 lub 48 781 061 737

  7. Witam jesteśmy zainteresowani prosze o kontakt pod nr tel 506990094 pozdrawaim .

  8. Samsung260 na 27 stycznia 2017 @ 13:01

    jesteśmy zainteresowane z koleżanką.Proszę o adres email abyśmy mogły przesłać dokumenty aplikacyjne.
    Pozdrawiamy

  9. dorota stempniak na 27 stycznia 2017 @ 18:18

    Witam jestem zainteresowana Państwa oferta pracy prosze o kontakt pod nr.tel.+4915175198099 PS.podejmę prace od zaraz.

  10. Jestem zainteresowany i brat . sevryn1@o2.pl

  11. Malgorzata44 na 28 stycznia 2017 @ 16:35

    Witam jestem zainteresowana wasza ofertą

  12. Witam,jestem zainteresowana język w stopniu dobrym e-mail helenamaszota01@wp.pl tel+48505209195

  13. Jestem z mężem zainteresowana pracą, mieszkamy w okolicy Borken, proszę o odpowiedź na email przemeksobolewski5@wp.pl

  14. Witam wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani oferta , spełniamy wszystkie warunki możemy wyjechać w każdej chwili . Bardzo bym prosił o kontakt , mój nr 575325634 . pozdrawiam

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.