€ 8,50 brutto

Fabryka czekolady praca w Niemczech produkcja bez znajomości języka dla Polaków Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 3 miesiące lub więcej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 lipca 2014 03:54

Fabryka czekolady w Stuttgarcie poszukuje pracowników produkcji. Legalna praca w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia. Zakwaterowanie w mieszkaniu gwarantowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji (skoczek)
Miejsce pracy: Stuttgart
Zarobki: 8,50 euro brutto za godzinę
Liczba wakatów: 4

Zadania:
Różne prace w zakresie produkcji czekoladek (stanowisko skoczka). Do zadań pracownika zaliczać się będzie praca przy taśmie, kontrola jakości, pakowanie i układanie czekolady, prace magazynowe, ozdabianie pralinek etc.

Wymagania:
- doświadczenie w produkcji spożywczej
- znajomość systemu HACCP będzie atutem
- gotowość do wyjazdu na co najmniej 3 miesiące
- chęć do pracy na zmiany nocne
- komunikatywność, umiejętność pracy w grupie
- szybkie przyswajanie wiedzy
- umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę tymczasową (dla najlepszych pracowników stałe kontrakty)
- dobra stawka godzinowa w wysokości 8,50 brutto/h + dodatki
- zapewnione zakwaterowanie w wyposażonym i urządzonym mieszkaniu (koszt 200 euro miesięcznie)
- na miejscu opieka polskojęzycznego brygadzisty (nie wymagany język niemiecki)
- pomoc prawną przy wszystkich formalnościach

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała Was nasza oferta prosimy o wysłanie zgłoszenia na podany poniżej adres w nagłówku wiadomości wpisując stanowisko „produkcja czekolady Stuttgart”. Preferujemy CV napisane w języku niemieckim.

Sicheres Arbeiten GmbH
Ludwig-Erhard-Straße 32
20459 Hamburg

Sicheres-Arbeiten@accountant.com

ID ogłoszenia: 80953b603ed0b79a

8 Odpowiedzi na “Fabryka czekolady praca w Niemczech produkcja bez znajomości języka dla Polaków Stuttgart”

  1. Jesteśmy zainteresowani Państwa oferta.
    Prosimy o kontakt tel.511 48 95 85.

  2. orzechAFC na 7 lipca 2014 @ 15:07

    Jestem zainteresowany.Proszę o ewentualny kontakt na nr 603436382

    Posiadam doświadczenie w pracy w Niemczech

  3. Klaudia93 na 8 lipca 2014 @ 20:03

    Witam.
    Wraz z chłopakiem jesteśmy bardzo zainteresowani pracą. Jesteśmy para nie karana, obydwoje bardzo pracowici, komunikatywni, przygotowani na nowe wyzwania(bardzo dobrze znamy język angielski, z językiem niemieckim jestesmy gotowi do jego dalszej nauki). Nie jest nam obca ciezka praca, naszym atutem jest tez znajomość HACCP ,ja posiadam doświadczenie w pracy na produkcji wyr. cukierniczych, chłopak przy pracy na taśmie oraz maszynach produkcyjnych.

    Prosimy o kontakt 730017500 lub 883288811
    Jesteśmy zainteresowani pracą na dłuższy okres czasu :)
    Pozdrawiamy Klaudia i Janusz.

  4. Kamil Rafalski na 9 lipca 2014 @ 12:49

    Witam Kamil Rafalski z tej strony, wraz z przyjacielem poszukujemy pracy, mamy po 24 lata. Nie karani bez nałogów,z chęcią do pracy od zaraz. Pracowaliśmy już na terenie Niemiec jako pomoc w gospodarstwie rolnym wiec cieżka praca nie jest nam obca. Bardzo proszę o odp nr. tel: 517 691 174

  5. Magdalena8 na 9 lipca 2014 @ 22:45

    Witam.
    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą. Jesteśmy parą nie karaną oraz bardzo pracowitą. Mój chłopak bardzo dobrze zna język niemiecki a ja angielski.
    Prosimy o kontakt 500626341
    Pozdrawiamy.

  6. Witam,

    Jestem chetny do wyjazdu od zaraz. Proszę o info na adasieq@gmail.com lub o tel. na 698 922 277 po godz. 16. Pozdrawiam

  7. LukaszNycz na 15 lipca 2014 @ 10:46

    Dzień dobry,

    jestem zainteresowany ofertą pracy dotyczącą osoby pracującej w fabryce czekolady w Niemczech. Chcę tutaj podkreślić, że wykazuję się ponadprzeciętną znajomością języka niemieckiego. Dodam również, że znam język angielski w stopniu komunikatywnym. Jestem osobą młodą, niekaraną, pracowitą oraz dokładną. Bardzo szybko się uczę i podjęcie nowej pracy nie sprawi mi żadnego problemu.
    Jestem do Państwa dyspozycji. Gorąco liczę na kontakt telefoniczny: 884843807.

    Z poważaniem,
    Łukasz Nycz

  8. patrycjusz na 17 lipca 2014 @ 15:49

    Witam.
    Jestem zainteresowana ofertą panstwa pracy od zaraz.
    Pracą rowniez jest zainteresowany moj chlopak ktory takze chcialby podjac prace za granica wraz ze mna.
    numer kontaktowy: 731967759
    email: czekoooladka@vp.pl