€ od 1600 Euro brutto

Fischach dam pracę w Niemczech dla pakowaczy na produkcji art. mleczarskich

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fischach
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 listopada 2018 00:37
  • Wygasa: 17 dni

Od zaraz do podjęcia ciekawa praca w Niemczech od zaraz dla pakowaczy przy produkcji art. mleczarskich w firmie z miejscowości Fischach. Konieczna jest dobra znajomość języka niemieckiego.

Firma Lemberger Personalvermittlung zatrudni pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

WYMAGANIA:
dobra znajomość j.niemieckiego (pozwalająca na zrozumienie poleceń, komunikację w miejscu pracy oraz na zrozumienie treści szkolenia)
mile widziane prawo jazdy kat.B (nie jest to warunek konieczny)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
napełnianie pojemników wyrobami mleczarskimi
umieszczanie nakrętek/pokrywek na jogurty i inne opakowania
pakowanie do kartonów i naklejanie etykiet
obsługa maszyn produkcyjnych

OFERUJEMY:
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
długą współpracę
organizację zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy
stawkę godzinową od 10 Euro brutto (na początek)
możliwość wyjazdu w parach/grupach

Zapraszamy do aplikowania osoby, chcące podjąć pracę w znanej niemieckiej firmie Müllermilch. Oferujemy stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju i wzrostu wynagrodzenia. Pracodawca organizuje 3 dniowe szkolenie z zakresu BHP, w j.niemieckim. Prosimy o aplikowanie osób spełniający warunek znajomości j.niemieckiego.

ID ogłoszenia: 7885bd8315867ecd

Brak tagów

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.