€ do ustalenia

Fiyczna praca Niemcy Lahr od zaraz bez znajomości języka przy rozładunku, załadunku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lahr
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 20 lipca 2015 22:19

Oferujemy zatrudnienie od zaraz dla pracowników fizycznych przy rozładunku i załadunku towarów na magazynie z Lahr. Niemcy praca bez znajomości języka dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Nr ref.: LAH/GRL30

Miejsce zatrudnienia: Lahr

Start: od zaraz

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • Prace wymagające dobrej kondycji fizycznej jak: rozładunek oraz załadunek towarów na magazynie.
  • Dbanie o porządek.
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracach fizycznych
  • możliwość przyjazdu na miejscu własnym autem
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • chęć podjęcia stałej pracy

Oferujemy:

  • pracę na podstawie niemieckiej umowy
  • pensje wypłacane terminowo – zgodnie z ustaleniami
  • zatrudnienie stabilne
  • zorganizowane lokum
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia