€ 1600 euro brutto

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz sortowanie odzieży używanej bez języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 lipca 2016 01:46

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie w Bremen od zaraz dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz

Miasto: Bremen, Niemcy

Zarobki: 1600 euro miesięcznie brutto

Liczba stanowisk do obsadzenia: 5

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik zajmuje się ręcznym sortowaniem odzieży używanej pod kątem jakości lub rodzaju
  • zadania będą wykonywane ręcznie w rękawicach ochronnych
  • obowiązkiem będzie również składanie i pakowanie

Oczekiwania:

  • zręczność, sprawność manualna
  • pracowitość
  • bezkonfliktowość
  • dobre zdrowie brak uczuleń na kurz
  • dyspozycyjność od zaraz
  • bardzo dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu, cena miesięczna to 200 euro
  • pomoc w sprawach formalnych i przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • wsparcie rezydenta polskojęzycznego
  • ubranie służbowe
  • niezbędne środki ostrożności – maseczki, rękawiczki

Aplikacja:
Drodzy kandydaci prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem: fizyczna-w-sortowni-odzieży/07/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-bremen-sortowanie-odziezy-uzywanej/

ID ogłoszenia: 856577d296b00993

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Niemczech od zaraz sortowanie odzieży używanej bez języka Bremen”

  1. anita127776 na 9 sierpnia 2016 @ 16:13

    Dzień dobry jestem zainteresowany pracą ale obecnie pracuje w niemczech do pażdziernika i mam pytanie czy jest mozliwość zatrudnienia w listopadzie zależy mi bardzo bo mam rodzine na utrzymaniu oraz jeszcze syna niepełnosprawnego prosze o odpowiedz anita7776@interia.pl