€ 9,50 euro brutto/h

Fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka przy przeprowadzkach Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2015 03:26

Tymczasowa oferta pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych przy przeprowadzkach. Oferta z Dortmundu na stanowisku pomocnika bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomocnik przy przeprowadzkach

Lokalizacja: Dortmund

Zarobki: 9,50 euro brutto za godzinę

Czas trwania umowy: 3 miesiące

Obowiązki:

Praca w firmie zajmującej się przeprowadzkami na terenie Dortmundu. Zlecenia mogą się od siebie różnić w zależności od tego, czego życzy sobie klient. Staramy się zajmować przeprowadzkami kompleksowo – od demontażu mebli, zapakowaniu, przewiezieniu i zamontowaniu na miejscu zgodnie z poleceniami klientów. Czasem zadania polegają wyłącznie na demontażu, przewiezieniu i wypakowaniu w miejscu docelowym.

Pracownik odpowiedzialny będzie za pomoc przy wszystkich pracach od demontażu poprzez zabezpieczenie do wyładunku i montażu.

Oczekiwania:

  • energiczność, pracowitość
  • doskonałe zorganizowanie
  • dyspozycyjność od zaraz na 3 miesiące
  • bystrość
  • szybkość reakcji
  • wytrzymałość fizyczna
  • pożądane osoby z doświadczeniem w pracy fizycznej
  • dbanie o powierzone mienie
  • zdolność do pracy w zespole

Oferta:

  • zapewniona jest umowa o pracę na okres 3 miesięcy
  • dobre zarobki
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • pracę tymczasową
  • możliwość nawiązania kontaktu z pracodawcą i również późniejszych przyjazdów do pracy tymczasowej
  • zapewnimy pracownikowi zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu pracowniczym za ok. 160 euro miesięcznie
  • każdy pracownik ma opłacone ubezpieczenie
  • opieka polskojęzycznego brygadzisty na miejscu i osoby od spraw formalnych

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Pomocnik/05/15

Dringend Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 437552ecece7f053

7 Odpowiedzi na “Fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka przy przeprowadzkach Dortmund”

  1. Witam serdecznie jestem zainteresowany ofertą malerin8@wp.pl tel.691723683 pozdrawiam

  2. marcinbialy666 na 17 kwietnia 2015 @ 12:22

    witam mam doświaczenie w przeprowadzkach i jestem zainteresowany tą ofertą prosze o kontakt 535998925

  3. Jestem zainteresowany,własne auto od zaraz.+48 666942626.

  4. kacper0736 na 20 kwietnia 2015 @ 13:59

    Jestem zainteresowany . Mam 21 lat przebywam w Wuppertalu prosze o kontakt 004915752905425 lub email kacper0736@o2.pl

  5. Witam jestem zainteresowany pracą wyjazd od zaraz kon tel 889657979

  6. KamilWrobel96 na 29 kwietnia 2015 @ 10:29

    Witam razem z kolegą szukamy pracy tymczasowej za granicą. Jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy. Posiadamy doświadczenie w pracy fizycznej. Jesteśmy dyspozycyjni od czerwca na okres 3 miesięcy. Z góry dziękuję i czekam na kontakt +48 666813395 kamilwrobel96@o2.pl Pozdrawiam

  7. witam jestem zainteresowany Pańską ofertą pracy,posiadam doświadczenie przy przeprowadzkach. Prosze o kontakt 737-420-794 Krystian