€ 11,84-14,84 +zakwaterowanie

Fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży 2020 od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 marca 2020 04:12

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech 2020 dla Polaków bez znajomości języka w Essen od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników na cały okres trwania umowy.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Essen, Niemcy

Pensja: od 11,84 do 14,84 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • prosta aczkolwiek fizyczna praca manualna
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie ręczne sortowanie odzieży używanej na kategorie jakościowe

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolności manualne
  • brak problemów ze zdrowiem – brak uczuleń, alergii, astmy, itp.
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny z możliwością przejścia na stałą umowę o pracę
  • nie szukamy pracowników tymczasowych – zależy nam na stałych pracownikach
  • rzetelne przeszkolenie
  • pomoc przy dopełnianiu spraw organizacyjnych
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • odzież robocza

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. fso/a/03/20

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 7155e64f2e68795a

5 komentarzy na “Fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży 2020 od zaraz Essen”

  1. Magdalena72 na 13 marca 2020 @ 16:05

    Witam.Jestem zainteresowana państwa oferta

  2. Autodestrucktione na 15 marca 2020 @ 15:58

    Jestem zainteresowany panstwa oferta, chciałbym podjac zatrudnienie, email: gb65801@gmail.com tel.+48793728042

  3. Jestem zainteresowana.

  4. Dariusz Rekos na 19 marca 2020 @ 09:04

    Dzień dobry
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy
    Proszę o kontakt
    darekbhw@o2.pl
    +48 577 794 372
    Mieszkam w Essen

  5. Witam jestem zainteresowany i jestem na miejscu