€ 1350 euro brutto/mc

Fizyczna praca Niemcy dla par bez znajomości języka 2016 sortowanie odzieży używanej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2015 02:39

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu odzieży używanej bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Monachium dla par od stycznia 2016 na pół roku.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Zarobki: miesięcznie 1350 euro brutto

Czas trwania umowy: 6 miesięcy

Termin: praca od stycznia 2016

Zadania:

  • jest to praca fizyczna polegająca na sortowaniu odzieży używanej przy taśmie

Oczekujemy:

  • zgłoszeń od par
  • wytrzymałość na warunki panujące w sortowni – dużo kurzu, specyficzny zapach
  • brak problemów zdrowotnych, szczególnie zdrowe płuca, brak uczuleń czy alergii
  • pracowitość, zorganizowanie
  • szybkie tempo pracy
  • zręczność, ostrożność, spostrzegawczość

Zapewniamy:

  • pracodawca zapewnia odpłatnie zakwaterowanie, pokój jednoosobowy to 300 euro, zaś dwuosobowy to 450 euro miesięcznie
  • pracę na pół roku
  • niezbędne szkolenie wprowadzające
  • pełny wymiar godzinowy
  • system zmianowy – dwie zmiany dzienne
  • możliwe nadgodziny

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Niemcy praca sortowanie odzieży używanej, Monachium″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.
Neue Arbeit GmbH

Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 4925658782e4ec41

7 Odpowiedzi na “Fizyczna praca Niemcy dla par bez znajomości języka 2016 sortowanie odzieży używanej”

  1. Jestesmy zainteresowani wraz z moja dziewczyna ta oferta. Mamy po 23 lata jestesmy osobami energicznymi i pracowitymi. Mozemy wyjechac od zaraz. Numer kontaktowy 887036903

  2. Dzień dobry z tej strony Mateusz mam 21 lat i jestem zainteresowany pańską ofertą pracy bardzo proszę o kontakt e mail tam wyślę do państwa cv oraz numer telefonu, pozdrawiam

  3. Mój e mail to Klimus1994@o2.pl

  4. witam jestem zainteresowany tą pracą .oto mój e-mail.baca787@interia.pl. to wyślę swoje cv.

  5. Jesteśmy zainteresowani tą pracą wraz z moim chłopakiem. Aktualnie ja pracuję w Polsce w fabryce produkcji, a chłopak w Niemczech na budowie. Szukamy wspólnej pracy. Numer kontaktowy 731 506 790. Pozdrawiam

  6. danielmisztal na 12 kwietnia 2016 @ 20:46

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy +49 152 113 342 34