€ 9,40 euro brutto/h + dieta

Fizyczna praca Niemcy dla par bez znajomości języka Kolonia sortowanie paczek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 10 marca 2016 01:29

Oferujemy możliwość podjęcia fizycznej pracy w Niemczech dla par przy rozładunku i sortowaniu paczek. Ogłoszenie z Kolonii dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz – pracownik fizyczny

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,40 euro brutto na godzinę

Uwaga! Ogłoszenie skierowane jest dla par!

Obowiązki:

  • jest to praca fizyczna polegająca na rozładunku samochodów, przesortowaniu paczek przy taśmie i ponownym załadunku samochodów

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna oraz duża wytrzymałość
  • możliwość pracy na zmianie nocnej
  • preferowane zgłoszenia od par
  • umiejętność pracy w zespole
  • zmotywowanie, odpowiedzialność
  • szybkość, zręczność
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • pracownik otrzyma dietę za każdy przepracowany dzień w wysokości 15 euro
  • pracę na zmianie nocnej
  • wsparcie w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania na miejscu
  • wysokie wynagrodzenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:
einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca fizyczna dla par przy sortowaniu paczek, Kolonia. Imię, nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-sortowanie-paczek/

ID ogłoszenia: 45356e05c040121d

6 Odpowiedzi na “Fizyczna praca Niemcy dla par bez znajomości języka Kolonia sortowanie paczek”

  1. dariusz88 na 10 marca 2016 @ 08:53

    Zostawiam namiar do siebie jestesmy wraz z narzeczona chetni co do nałogów palimy papierosy nr +48 570 455 671

  2. tomasz5500 na 10 marca 2016 @ 11:34

    wraz z kolegą jesteśmy chętni młodzi silni gotowi do pracy nr 721534842

  3. Madzia80 na 11 marca 2016 @ 15:57

    Witam
    Wraz z narzeczonym jesteśmy bardzo zainteresowani państwa ogłoszeniem i prosimy o kontak na nr.503447602 pozdrawiam

  4. jestem zainteresowany ofertom mój nm 791244868

  5. Marcin1978 na 14 marca 2016 @ 13:31

    Dzień dobry mam na imie Marcin jestem zainteresowany waszą ofertą. proszę o kontakt 789 380 768

  6. Emilia1992 na 14 marca 2016 @ 21:50

    Wraz z partnerem jesteśmy bardzo zainteresowani ofertą. Wysłaliśmy również maila na podany adres. Oto numer kontaktowy 729209900 lub 537412742