€ 7,50 brutto + 1,5 za zmianę nocną

Fizyczna praca Niemcy dla Polaków wykładanie towaru bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do ustalenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 maja 2014 02:30

Oferta dla Polaków przy wykładaniu towaru w sklepie na terenie Dortmundu od zaraz. Praca w Niemczech bez języka z zakwaterowaniem gwarantowanym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Dortmund
Zarobki: 7,50 euro brutto + dodatek w wysokości 1,5/h euro za zmiany nocne

Obowiązki:
– fizyczna praca na magazynie sklepowym oraz na hali przy rozkładaniu asortymentu na półki sklepowe
– do zadań pracowników należeć będzie również metkowanie, oraz rozmieszczanie plakietek z ceną
– praca odbywać się będzie na zmiany nocne w godzinach od 22:00 do 6:00

Wymagania:
– wytrzymałość, sprawność fizyczna, dokładność w wykonywaniu zadań
– mile widziane doświadczenie w pracy na sklepie oraz znajomość języka na każdym poziomie biegłości
– zaświadczenie o niekaralności
– chęć do pracy na zmiany nocne
– brak nałogów tytoniowych
– gotowość do podjęcia stałej pracy po okresie próbnym

Oferujemy:
– umowę na okres próbny 2 miesięcy za pośrednictwem agencji
– możliwość bezpośredniego zatrudnienia u pracodawcy po tym okresie
– pracodawca zapewnia zakwaterowanie w wynajętej kwaterze (koszt 200 euro od osoby miesięcznie)
– opiekę polskiego koordynatora na miejscu zatrudnienia
– pomoc w przygotowaniu dokumentacji pracownika
– brak ukrytych opłat za rekrutację po stronie agencji

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała Was nasza oferta prosimy o wysłanie zgłoszenia na podany poniżej adres w nagłówku wiadomości wpisując stanowisko „wykładanie towaru Dortmund”. Preferujemy CV napisane w języku niemieckim.

Sicheres Arbeiten GmbH
Ludwig-Erhard-Straße 32
20459 Hamburg

Sicheres-Arbeiten@accountant.com

ID ogłoszenia: 37253827cc94f21f

8 komentarzy na “Fizyczna praca Niemcy dla Polaków wykładanie towaru bez języka Dortmund”

  1. david_kucharczyk na 29 maja 2014 @ 19:59

    Halloo ,

    Interesuje mnie panska propozycja pracy chcialbym sie zapytac czy dalej jest aktualna jezeli tak to to jest moj nummer:

    015218641046

    Jestem bardzo zainteresowany!!!!!

    Z gory dziekuje

  2. Emilka1237703 na 29 maja 2014 @ 21:31

    jestem zainteresowana ofertą pracy proszę o kontakt:emilia89@onet.pl

  3. zakopiec12 na 4 czerwca 2014 @ 20:34

    Witan. Jesteśmy zainteresowani we 3-4 os. do pracy na 2,5 miesiąca od połowy lipca do końca września. posiadam Prawo jazdy kat B znajomość jezyków podstawowa. Proszę o kontakt 511635202 zakopiec903@interia.pl

  4. Witam. Grupa 6 młodych osób z okolic Krakowa każdy z prawem jazdy kat. B w przedziale wiekowym 19-22 lata jest bardzo zainteresowana ofertą. Proszę o pilny kontakt 602-157-180

  5. mam 36 lat,jestem kobieta wytrzymala,pracowita.Przebywam obecnie na terenie niemiec Interesuje mnie praca i na sezon rowniez na dluzej,prosze o kontakt pod numerem tel; 2064 825412 Agnieszka

  6. witam,

    wraz z dziewczyną jesteśmy bardzo zainteresowani Pańską ofertą pracy. Mamy zakwaterowanie pod Dortmundem. Jesteśmy dostępni od 1.07 przynajmniej do końca września. Jesteśmy studentami, więc składnki ubezpieczeniowe opłaca nam uczelnia. Jeśli ogłoszenie jest aktualne, proszę o kontakt: nawrocki.pawel@wp.pl

  7. Witam jestem zainteresowana praca Irena kontakt Hajmler@interia.pl

  8. krzysbol40 na 30 maja 2015 @ 18:37

    Jestem zainteresowany tą ofertą pracy.

    tel.+48/667-239-822
    krzysbol@gmail.com