€ 9,50 Euro brutto

Fizyczna praca Niemcy jako Bagażowy na lotnisku w Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: gotowość do wyjazdu na min. 6 m-cy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 sierpnia 2015 03:43
10424272_657154401028204_4022973091575060882_nprzyjazna rekrutacja logo

Aktualna oferta dla bagażowego na lotnisku w Monachium. Legalna, fizyczna praca w Niemczech przy załadunku i rozładunku bagaży z luków bagażowych. Ogłoszenie przeznaczone dla osób z komunikatywną znajomością języka.

Agencja Zatrudnienia „Crafts” dla swojego partnera biznesowego poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Bagażowy-praca na lotnisku
miejsce pracy: Niemcy, Monachium

Opis stanowiska:
-Załadunek i rozładunek bagaży z luków bagażowych,
-Kontakt w języku niemieckim z wszystkimi służbami lotniskowymi,
-Stosowanie się do wytycznych oraz zasad bezpieczeństwa pracy na płytach lotniskowych,
-Poruszanie się pojazdem mechanicznym po płytach lotniskowych,
-Dbanie o porządek w miejscu pracy,

Wymagania:
-Chęć oraz motywacja do ciężkiej pracy fizycznej,
-Własny samochód – warunek konieczny,
-Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym B1 – warunek konieczny,
-Gotowość do pracy w nadgodzinach,
-Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy i święta,
-Gotowość do wyjazdu za granicę na minimum 6 miesięcy.

Oferujemy:
-Niemiecką umowę o pracę tymczasową na czas nieokreślony,
-Stawka godzinowa 9,50 Euro brutto,
-Pełny etat, min. 160 h/m-c,
-Możliwość nadgodzin,
-Praca w weekendy oraz święta,
-Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz za pracę w niedziele i święta,
-Zakwaterowanie w cenie 250 Euro m/c,
-Zapewniamy opiekę koordynatora polskojęzycznego.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia na adres praca@apt-crafts.pl

ID ogłoszenia: 54855b8b97c80369

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez praca@apt-crafts.pl

Ostatnie przedmioty dodane przez praca@apt-crafts.pl »