€ 1300 € netto

Fizyczna praca Niemcy jako dostawca prasy od zaraz w Augsburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg i okolice
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 marca 2018 00:04

W rejonie Augsburga do podjęcia od zaraz ciekawa, fizyczna praca w Niemczech na stanowisku dostawcy prasy. Zatrudnienie przy dostarczaniu gazet lub listów bezpośrednio do skrzynek pocztowych klientów.

Firma Helmes Personalservice to największa agencja pracy tymczasowej w Augsburgu, dzialająca na południowoniemieckim rynku od ponad 20 lat. Posiadamy filie nie tylko na terenie Augsburga, ale także w Monachium, Kempten, Dachau, Pforzheim, Donauwörth i Bruchsal.

Dla naszego Klienta z Augsburga poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Dostawca prasy (m/k)
Miejsce pracy: Augsburg i okolice

Zadania:
• Dostarczanie klientom gazet lub listów do skrzynek pocztowych na wyznaczonym obszarze

Profil pracownika:
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Gotowość do pracy w soboty

Oferujemy:
• Umowę o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą, obejmującą pełny pakiet socjalny i prawo do urlopu
• Atrakcyjne wyngarodzenie plus dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (25%)
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Opiekę polskiego koordynatora

ID ogłoszenia: 6495a99513084371