€ 2600-3150/mc brutto

Fizyczna praca Niemcy jako pomocnik śmieciarza bez języka Berlin od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 lipca 2019 06:01

Oferujemy od zaraz zatrudnienie w Berlinie na stanowisku pomocnika śmieciarza. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza – pracownik fizyczny

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Wynagrodzenie: 2600 do 3150 euro brutto miesięcznie

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna jako pomocnik śmieciarza
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie głównie podstawianie kubłów do załadunku na śmieciarkę
  • pracownik będzie także odpowiedzialny za zbieranie odpadów wielkogabarytowych oraz worków z odpadami sortowanymi

Wymagania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • dostępność od zaraz
  • przyjazne nastawienie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • wytrzymałość, zaangażowanie, energiczność
  • bezkonfliktowość
  • zdolność do pracy w szybkim tempie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz w profesjonalnej firmie
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych, w bankach i organizacyjnych
  • pomoc w procesie rekrutacyjnym
  • początkowo umowę na okres próbny z możliwością podjęcia pracy na stałe
  • opiekę rezydenta Polaka
  • szkolenie w języku polskim
  • uniform służbowy
  • możliwość pobierania świadczeń socjalnych
  • płatny urlop

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „pomocniksmieciarza/07/2019″
Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 4575d264f2cd553a

14 komentarzy na “Fizyczna praca Niemcy jako pomocnik śmieciarza bez języka Berlin od zaraz”

  1. Darekk123 na 11 lipca 2019 @ 16:21

    Jestem zainteresowany 535133212

  2. Darekk123 na 11 lipca 2019 @ 16:57

    535144212

  3. 726461312

  4. Damis1986 na 13 lipca 2019 @ 07:30

    Prosze o kontakt bo na e-maile nigdy nikt nie odpowiada 691961809 wysportowany sprawny mężczyzna

  5. Arkadiusz grudzien na 15 lipca 2019 @ 12:03

    Zaineresowany prosze o kontakt 533202064

  6. Raczek1113 na 16 lipca 2019 @ 12:55

    Jestem zainteresowany 502120087

  7. JESTEM zainteresowany proszę o kontakt tel.791 929 550

  8. Kate1234 na 18 lipca 2019 @ 20:00

    Jestem zainteresowany oferta pracy, Cv wysłałem na e-mail

  9. adrianbartosz0129 na 21 lipca 2019 @ 07:20

    Jestem zainteresowany proszę o kontakt telefoniczny 724138977

  10. ryuuneko19 na 23 lipca 2019 @ 15:30

    Jestem zainteresowany 530888818

  11. jestem zainteresowany prosze o kontakt500480177

  12. pawel3338 na 30 lipca 2019 @ 19:04

    Witam jestem zainteresowany pracą, 609 908 402.

  13. Witam
    Jestem zainteresowany pracą
    Mieszkam w Berlinie

    015775513745-Dawid

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.