€ 14-18 euro/h

Fizyczna praca Niemcy monter konstrukcji stalowych od zaraz w Speicher

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 54662 Speicher.
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 listopada 2022 00:25

Aktualne ogłoszenie dam fizyczną pracę w Niemczech jako monter konstrukcji stalowych. Zatrudnienie od zaraz w miejscowości Speicher. Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Niemiecka rodzinna firma, która jest partnerem w zakresie wysokiej stali i konstrukcji hak, poszukuje do pracy osoby na stanowisko:
Monter konstrukcji stalowych.
Niemiecka umowa.
Miejsce pracy: 54662 Speicher.
Inwestycja: praca na hali.
Stawka: 14-18 euro brutto/h.
Zadania:
 przygotowywanie konstrukcji stalowych dla spawaczy według rysunku,
 wstępny montaż konstrukcji,
 prostowanie ogniowe i na zimno,
 przegotowywanie krawędzi spawu.
Dla nas ważne, żeby pracownik miał:

 doświadczenie na w/w stanowisku,
 chęć do pracy i zaangażowanie,
 mile widziane znajomość j. niemieckiego i/lub angielskiego.

Pracując z nami, będziesz miał:
 niemiecką umowę o pracę,
 możliwość rozwoju zawodowego,
 niezbędne narzędzia i odzież,
 zjazdy do Polski do ustalenia z przełożonym,
 pracę od poniedziałku do piątku,
 do wyrobienia godzin w miesiącu około 160-170,
 częściowo opłacane mieszkanie (firma posiada małe mieszkania 2 osobowe, koszt 100 euro za miesiąc za osobę) oraz może pomóc znaleźć oddzielne mieszkanie.

Dojazd do Niemiec we własnym zakresie.

Taka oferta może się nie powtórzyć!

518 200 962 lub pisz sms „konstrukcji stalowe Niemcy”

ID ogłoszenia: 3196376219d0cb0c