€ do uzgodnienia

Fizyczna praca Niemcy na magazynie przy komisjonowaniu Riesa

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Riesa
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 12 stycznia 2014 20:58

Magazyn w siedzibą w Riesa poszukuje pracowników fizycznych z doświadczeniem na stanowisko Komisjoner. Praca w Niemczech przy komisjonowaniu i zbieraniu zamówień na magazynie.

Stanowisko: komisjsoner

Lokalizacja: Riesa

Zarobki: do uzgodnienia

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za komisjonowanie produktów elektronicznych na magazynie.

Oczekiwania:

  • obowiązkowo znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • posiadanie doświadczenia w pracy na magazynie przy komisjonowaniu
  • przyjazd do pracy własnym autem
  • obycie w branży elektronicznej oraz elektrycznej
  • wykształcenie elektryka, techniczne bądź SEP

Oferta:

  • Pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na niemieckich warunkach
  • zapewnione zamieszkanie
  • ubezpieczenie, pakiet socjalny

Aplikacja:

  • Aplikować można wysyłając CV w języku niemieckim na adres: niemcy@euro-labora.com
  • w tytule maila prosimy wpisać: KOM/EL/2014

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/inne-fizyczne/komisjoner,583156.html

ID ogłoszenia: 62352d2e32f1e0cf

2 Odpowiedzi na “Fizyczna praca Niemcy na magazynie przy komisjonowaniu Riesa”

  1. pati.mate9391 na 13 stycznia 2014 @ 00:53

    Witam razem z narzeczonym jestesmy zainteresowani Panstwa oferta. Posiadamy wlasny samochod( prawo jazdy ma narzeczony), mamy doswiadczenie w pracy za granica przy komisjonowaniu i pracach magazynowych w drogerii muller, narzeczony pracowal jeszcze na produkcji milki w niemczech. nie mamy nalogow,jestesmy zaangazowani w powierzona nam prace. znamy jezyki obce narzeczony j.niemiecki biegle i angielski srednio, ja j.niemiecki srednio i angielski bardzo dobrze. jestesmy gotowi rozpoczac prace od zaraz.
    Kontakt 889590334 lub 788256408
    prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej kandydatury.
    Pozdrawiamy serdecznie

  2. Dzień Dobry .
    Mam na imię Patryk i jestem z wykształcenia Technik Handlowiec po średniej szkole.Bardzo długo pracowałem na stacjach paliw .Moim. głównym zajęciem była obsługa stałego i nowego klienta , rozliczanie zmian kontrolowanie operacji kredytowych oraz aktywna sprzedaż . Posiadam własny samochód prawo jazdy kat bc uprawnienia na wózek widłowy (2lata praktyki) . Moim ostatnim zajęciem było sortowanie palet na magazynach kauflad rewe penny . Nie mam trudności w nawiązywaniu kontaktów z ludzmi ,jestem otwartym i miłym człowiekiem gotowy podjąć pracę w waszej firmie
    Mój kontakt 48888725453 krys.krys78@wp.pl.