€ 1500 euro netto/mc

Fizyczna praca Niemcy na myjni samochodowej Bawaria od zaraz przy myciu i odkurzaniu aut

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bayern
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 7 grudnia 2015 02:02

Oferujemy podjęcie pracy w Niemczech na myjni samochodowej przy myciu i pielęgnacji karoserii, czyszczeniu i sprzątaniu wnętrz. Zatrudnienie od zaraz Bawaria dla Polaków z doświadczeniem oraz znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny na myjni samochodowej

Miasto: Bayern, Niemcy

Zarobki: 1500 euro netto na miesiąc

Opis zadań:

  • prace podstawowe związane z myciem, polerowaniem i odkurzaniem wnętrz
  • mycie szyb od wewnątrz
  • konserwacja części plastikowych oraz gumowych
  • wykonywanie zadań związanych z kosmetyką samochodową

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dobra znajomość języka niemieckiego – umiejętność porozumiewania się z klientami i współpracownikami
  • atutem będzie doświadczenie w pracy przy kosmetyce samochodowej
  • szybkość, pracowitość, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • elastyczność godzinowa
  • czynne prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie na uczciwych zasadach
  • wprowadzenie w obowiązki oraz szkolenie z zakresu BHP
  • wynagrodzenie wypłacane w euro

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na adres: info@aquaworld-lapark.de

źródło: www.mypolacy.de/ogloszenia/inne-fizyczne/myjnia-samochodowa-szukam-pracownika,950218.html

ID ogłoszenia: 2555664aa2d5a412