€ 8,50 euro brutto/h+ zamieszkanie

Fizyczna praca Niemcy od zaraz na wakacje bez języka na myjni Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 lipca 2015 01:51

Ogłoszenie pracy w Niemczech na wakacje dla pracowników fizycznych bez znajomości języka. Oferta zatrudnienia na myjni samochodowej od zaraz w Düsseldorfie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny na myjni samochodowej

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto na godzinę plus zamieszkanie

Czas trwania umowy: od zaraz do końca września

Obowiązki:

  • Pracownik po przejściu szkolenia wprowadzającego odpowiedzialny będzie za mycie oraz sprzątanie samochodów.
  • Powierzane zadania nie są skomplikowane. Pracownik samodzielnie trzepie i myje dywaniki, odkurza wnętrze oraz myje samochód z zewnątrz.

Wymagania:

  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • gotowość do szybkiego wdrożenia się w nowe obowiązki
  • możliwość wyjazdu do pracy w Niemczech od zaraz i pozostania do końca września
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • pracowitość, dokładność

Zapewniamy:

  • pracę na okres wakacyjny, do podjęcia od zaraz do końca września 2015
  • umowę o pracę na czas określony zgodną z niemieckimi standardami
  • szkolenie wprowadzające
  • pomoc na miejscu
  • zorganizowane bezpłatne zamieszkanie niedaleko miejsca pracy
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pracownikmyjni/07/15

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 110559fbb19673d8

5 komentarzy na “Fizyczna praca Niemcy od zaraz na wakacje bez języka na myjni Düsseldorf”

  1. damianekkk na 13 lipca 2015 @ 15:17

    Witam jestem zainteresowany pańską oferta jestem ambitny , sprawny fizycznie i mam wielki zapał do pracy . Prace mogę zacząć od zaraz . Oto mój nr 661671742 bądź maila damianpolak111@gmail.com . Czekam na odpowiedź i gorąco pozdrawiam.

  2. Witam, jestem zainteresowany podjęciem pracy. Obecnie mieszkam w Niemczech, 200km od Dusseldorfu, więc przeprowadzka nie jest problemem. Jestem młodym wysportowanym mężczyzną gotowym rzetelnie pełnić obowiązki. Pracę mogę podjąć od zaraz. Telefon: 727515179, mail: d.ziol95@gmail.com

  3. paulinab1011 na 14 lipca 2015 @ 22:05

    Witam. Jestem zainteresowana ta oferta pracy. Jestem ambitna i chetna do pracy. Mogłabym zacząć prace nawet od jutra, gdyż przebywam juz w Niemczech niedaleko Bonn. Czekam jedynie na telefon od państwa. Proszę bardzo tutaj jest mój numer : 570157955. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedz k tutaj dodatkowo mój mail : Pborowiec1011@interia.pl . Na podanego maila wyslalam juz cv oczywiście z klauzula. Z góry pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na telefon od państwa.

  4. Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Jestem bardzo sprawny fizycznie, pracowity, chętny i zmotywowany do pracy. Pracę mogę zacząć od zaraz. Na podanego maila już wysłałem dokumenty aplikacyjne. Oto mój nr 694 281 033. Pozdrawiam serdecznie i czekam na telefon.

  5. Witam.Jestem zainteresowany oferta pracy. Mam doswiadczenie na myjni samochdowej. Pracowam pol roku i robilem obowiazki powyzej wymienione. Jestm mlody sprawny fizycznie. dokladny i przedewszystkim pracowity. Czekam na tel 514 017 094 badz mail emil18_1990@o2.pl