€ od 10 euro brutto

Od zaraz fizyczna praca Niemcy przy przeprowadzkach bez znajomości języka Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 29 lutego 2016 02:52

Aktualnie oferujemy fizyczną pracę w Niemczech przy przeprowadzkach na stanowisku pomocnika. Zatrudnienie od zaraz w Hannoverze bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy przeprowadzkach

Wynagrodzenie: od 10 euro brutto

Miejsce zatrudnienia: Hannover

Zakres zadań:

  • wsparcie prac zespołu przeprowadzkowego
  • zadania wykonywane będą na terenie całych Niemiec
  • pracownik będzie zajmował się przygotowaniem mebli oraz wszelkiego rodzaju sprzętów do przewozu
  • dobytek klienta należy porządnie zabezpieczyć

Oczekiwania:

  • mile widziane prawo jazy kat.C
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego nawet w stopniu podstawowym
  • wysoka sprawność i zwinność
  • odpowiedzialne podchodzenie do zadań
  • zwracanie uwagi na szczegóły

Oferujemy:

  •  zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej z ubezpieczeniem i odprowadzaniem składek
  • bardzo dobre wynagrodzenie z możliwością uzyskania licznych premii
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
  • szkolenie pracownicze
  • niezbędne narzędzia oraz uniform służbowy

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Fizyczna praca w Niemczech przy przeprowadzkach, Hannover 2016″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami

ID ogłoszenia: 97656d345f6ca97d

5 komentarzy na “Od zaraz fizyczna praca Niemcy przy przeprowadzkach bez znajomości języka Hannover”

  1. patryk9191 na 29 lutego 2016 @ 12:13

    Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o kontakt 511 740 528. Pozdrawiam

  2. Mateusz1222 na 29 lutego 2016 @ 16:39

    Witam, ja wraz z moim kolegą jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Jesteśmy młodymi (20 lat), energicznymi osobami chętnymi do pracy fizycznej. Szybko się uczymy i przyswajamy nowe informacje. Proszę o pozytywne rozpatrzenie naszej oferty. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt telefoniczny: 733 901 455.

    Pozdrawiam!

  3. piotr1985 na 1 marca 2016 @ 10:54

    Witam. Jestem zainteresowany od 8 lat pracuje w branzy przeprowadzkowej, znam sie napprzeprowadzkach lokalnych,biurowych, miedzynarodowych i miedzykontynentalnych. Potrafie dobrze zabezpieczac mienie u klienta ora znam sie na montazu i demontazu mebli.
    Posiadam prawo jazdy BCE.
    Mam takze tema 3 kolegow ktorzy maja takie samo doswiadczenie w relokacji. Osoby bez nalogow, zmotywyane do pracy ktore potrafia szybko i dokladnie wykonac powierzone zadanie.
    Mamy wlasne auto do dojazdu.
    Jezyk angielski podstawowy
    Jezyk niemiecki slabo
    Kontakt

  4. robi87zmc na 5 marca 2016 @ 14:01

    witam jestem zainteresowany panstwa oferta obecnie mieszkam w Wiesbaden jestem sumiennym i odpowiedzialnym pracownikiem napewno nie zawiode prosze o kontakt telefoniczny 015218068147

  5. Michal19999 na 11 marca 2016 @ 17:56

    Witam jestem zainteresowany państwa ofertą silny zdrowy sumienny młody facet bez nałogów.Proszę o kontakt 792 908 458