€ 9,07 euro brutto/h

Fizyczna praca Niemcy przy zbieraniu zamówień na magazynie Gernsheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gernsheim
  • Znajomośc języka: bardzo dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2014 00:59

Zatrudnimy pracownika na magazyn sieci supermarketów z Gernsheim do zbierania zamówień. Praca w Niemczech dla osób bez doświadczenia dla osób z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Zbieracz zamówień

Lokalizacja: Gernsheim, Frechen

Zarobki: 9,07 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie zbierać zamówienia korzystając z systemu pick to voice oraz z wózków typu EPT
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego (pakowanie, komisjonowanie..)

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • licencja na wózki typu EPT
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres
  • wysoka motywacja oraz zaangażowanie
  • dobra sprawność fizyczna
  • pracowitość

Oferta:

  • praca na podstawie umowy tymczasowej
  • dobra stawka godzinowa
  • zorganizowane zamieszkanie
  • służbowe auto

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy kontaktować się drogą elektroniczną pod adresem: [ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 39853e7932b33cc8