€ 9,60 euro brutto/h

Fizyczna praca Niemcy sortowanie surowców przy taśmie bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2015 01:33

Aktualnie poszukujemy pracownika fizycznego do pracy w Niemczech przy sortowaniu surowców wtórnych przy taśmie produkcyjnej. Oferta bez znajomości języka niemieckiego w Düsseldorfie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz

Miejsce pracy: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: 9,60 euro brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za sortowanie surowców pryz taśmie produkcyjnej.
  • Zadania wykonywane będą w pozycji stojącej.

Oczekiwania:

  • niezbędna jest bardzo dobra kondycja fizyczna
  • wytrzymałość
  • brak problemów zdrowotnych a w szczególności z kręgosłupem
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • duża szybkość, zwinność, spostrzegawczość
  • gotowość do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu wprowadzającym

Oferta:

  • niemieckie warunki zatrudnienia zgodna z niemieckim układem zbiorowym
  • wysokie stawki godzinowe
  • zorganizowanie zamieszkania na koszt pracownika
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • szkolenie stanowiskowe oraz badania do pracy
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń
  • pierwszą zaliczkę można pobrać po przepracowaniu pierwszego tygodnia

Aplikacja:
Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Sortowanie surowców, Düsseldorf″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.
Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 8995523f1e87ec05

7 komentarzy na “Fizyczna praca Niemcy sortowanie surowców przy taśmie bez języka Düsseldorf”

  1. Witam
    Wraz z żoną jesteśmy zainteresowani ofertą nr tel 15213875266

  2. grzegorz75 na 11 kwietnia 2015 @ 22:19

    witam państwa czy praca jest aktualna bo jestem zainteresowany jaczew@interia.eu 785961324

  3. robertomaxx na 13 kwietnia 2015 @ 19:45

    Jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt 663088126 lub roberto1212@interia.pl wysłałem Cv pod wskazany adres E-MAIL

  4. marcinbialy666 na 14 kwietnia 2015 @ 12:45

    witam jestem młodą i energiczną os. i jestem zainteresowany tą ofertą kontakt 535998925
    pozdrawiam

  5. Jestem zainteresowany tel.+48 723-382-786, mail tomasz.dittmer@gmail.com

  6. Jestem zainteresowany ofertą pracy tel.516-531-857 mail dawid.kasperczyk.87@wp.pl

  7. Jestem zainteresowany,własne auto od zaraz.+48 666942626.