€ do negocjacji

Fizyczna praca Niemcy w firmie kurierskiej przy rozładunku, sortowaniu paczek Neumunster

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neumunster
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 września 2015 02:33

Firma kurierska z Neumunster zatrudni od zaraz osoby do fizycznej pracy w Niemczech na magazynie przy rozładunku samochodów oraz sortowaniu paczek. Oferta dotyczy zatrudnienia w oparciu o niemiecką umowę na czas określony.

Zadania:
- Praca na stanowisku magazynowym w firmie kurierskiej
- Rozładunek i sortowanie paczek

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
- Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód
- Gotowość do wyjazdu „od zaraz”

Nasz Klient oferuje:
- Niemiecka umowa o pracę na czas określony
- Ubezpieczenie, składki zdrowotne i socjalne
- Organizację zakwaterowania
- Opiekę polskiego koordynatora na miejscu
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres: konsultant@human-hunter.pl wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

ID ogłoszenia: 20256013de156c3c