€ 7,50 brutto

Fizyczna praca Niemcy wykładanie towaru w sklepie od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 3-4 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 marca 2014 01:10

Supermarket w Berlinie poszukuje od zaraz osoby do pracy w Niemczech przy wykładaniu towarów na sklepie. Oferta dla osób z doświadczeniem oraz podstawową znajomością języka niemieckiego, pozwalającą na rozumienie poleceń i prostą komunikację.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Berlin
Zarobki: 7,50 euro brutto za godzinę + premie za zmiany nocne i nadgodziny

Zadania:
- praca na sklepie przy wykładaniu, układaniu towarów na półki sklepowe
- transport palet do i z magazynu z wykorzystaniem wózka paletowego
- praca przy budowaniu tematycznych ekspozycji sklepowych

Wymagania:
- możliwość wyjazdu do pracy od zaraz
- doświadczenie w pracy na sklepie wielkopowierzchniowym
- podstawowa znajomość języka niemieckiego
- umiejętność pracy w grupie
- gotowość do pracy na zmiany wieczorne i nocne
- zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie w Niemczech na podstawie umowy czasowej (3 lub 4 miesiące)
- zapewnione mieszkanie w pełni wyposażone dla 3 pracowników (koszt 200 euro miesięcznie od osoby)
- możliwość otrzymania zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia
- atrakcyjne premie za pracę na zmiany nocne oraz nadgodziny
- zapewnione wsparcie polskiego opiekuna

W tytule wiadomości prosimy o podanie numeru referencyjnego: GB/30/2014
Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, prosimy również pamiętać o załączaniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z kandydatami pozytywnie zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji.

Ganztags Beruf GmbH Arbeitsvermittlung

E-Mail-Adresse: ganztagsberuf@ok.de

Niederlassung:
Lange Reihe 51, 20099 Hamburg

ID ogłoszenia: 366532f78a29d4bc

1 odpowiedź na “Fizyczna praca Niemcy wykładanie towaru w sklepie od zaraz Berlin”

  1. gosia06111990 na 28 marca 2014 @ 21:14

    Witam
    Jestem zainteresowana ofertą pracy, z zawodu jestem sprzedawcą mam spore doświadczenie w tego rodzaju pracy.Język niemiecki znam w stopniu podstawowym. Pracę mogę podjąć od zaraz proszę o kontakt 669527153