€ 2500 euro brutto/mc

Fizyczna praca w Niemczech Berlin pomocnik śmieciarza podstawowy język

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 25 stycznia 2016 02:09

Oferujemy fizyczną pracę w Niemczech na stanowisku pomocnika śmieciarza. Zatrudnienie w Berlinie dla osób z podstawową znajomością języka przy opróżnianiu pojemników na śmieci.

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza

Miejsce: Berlin, Niemcy

Zarobki: 2500 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 6

Obowiązki:

  • Opróżnianie pojemników na śmieci poprzez podstawianie ich pod śmieciarkę – jest to automatyczny załadunek, pracownik musi ustawić tylko pojemnik w odpowiednim miejscu i doglądać jego prawidłowego opróżnienia. Zadania wykonywane będą zespołowo, bez względu na warunki pogodowe.

Oczekiwania:

  • wytrzymałość fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym

Zapewniamy:

  • odpowiedzialne stanowisko pracy
  • legalną umowę na niemieckich warunkach
  • ubezpieczenie pracownicze i dostęp do świadczeń socjalnych
  • wprowadzenie w obowiązki
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu

Aplikacja:
Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Pomocnik śmieciarza, Berlin 2016″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.
Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 96656a52835240cf

18 Odpowiedzi na “Fizyczna praca w Niemczech Berlin pomocnik śmieciarza podstawowy język”

  1. sebastianm24 na 25 stycznia 2016 @ 10:11

    Jestem zainteresowany waszą ofertą pracy .Mieszkam na steglitzu . Proszę o kontakt nr . 669328396. Z góry dziękuje :)

  2. Mam 33 lata, jestem osobą odpowiedzialną, która godnie i rzetelnie wykonuje swoje obowiązki. Mieszkałem w Berlinie przez 4 lata prowadząc własną działalność gospodarczą. Język niemiecki znam w stopniu podstawowym. Jestem osobą niekaralna, gotową na wyjazd od zaraz. W przypadku zainteresowania moją osobą proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 606932043.

  3. Nazywam sie Miroslaw Pytlowski lat 56 komunkatywna znajomosc jez.niemieckiego,bez nalogow,dyspozycyjny,prawo jazdy kat.B, wysoka kultura osobista.Wyksztalcenie srednie-techniczne.Podejme prace od zaraz na czas nieokreslony.Telefon kontaktowy: +48608143688 lub miroslaw.pytlowski@gmail.com Pozdrawiam Miro

  4. Witam. Jestem zainteresowany ofertą ,, pomocnik śmieciarza , Berlin 2016 ” . 512254211

  5. Krzychu2545 na 29 stycznia 2016 @ 02:49

    Jestem zainteresowany pracuję obecnie na produkcji ale w każdej chwili mogę być dyspozycyjny mam 47 lat posiadam prawa jazdy kat b tel.+48693071800 krzysztof.lamasz@poczta.onet.pl pomocnik śmieciarza Berlin 2016

  6. Czubilinski na 29 stycznia 2016 @ 13:57

    Hallo Mein Name ist Matthew Czubiliński. Ich schreibe Ihnen auf dem Job als Assistent Hausmeister, Berlin 2016. Ich interessiere mich sofort mit der Arbeit, ich habe Erfahrung, und ich leben derzeit in Deutschland, die deutsche Sprache Ich weiß, bitte kontaktieren Sie uns für weitere Informationen. Hinsichtlich Matthew Czubiliński. + 4915214048110.

  7. Witam. Daniel 24 lat, wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani tą pracą. Proszę o kontakt tel 603262566

  8. Marcin.Szewczyk na 30 stycznia 2016 @ 18:33

    Witam.
    Mam na imię Marcin lat 37.
    Jestem zainteresowany podjęciem tej pracy nawet od zaraz.
    Posiadam wszystkie nie zbędę szczepienia do wykonywania tej pracy gdyż pracowałem jako sortowacz odpadów komunalnych.
    - pet
    - szkło
    - makulatura
    - zmieszane.
    Posiadam aktualną książeczkę sanitarno epidemiologiczną.
    Mam ukończony podstawowy kurs języka niemieckiego (1A) oraz podstawowy kurs języka angielskiego.
    Jestem osobą nie palącą i bez nałogów.
    Potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie.
    Jestem osobą bezkonfliktową , punktualną .
    Jeśli moja kandydatura odpowiada państwu uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978@o2.pl

  9. chudy-2008 na 31 stycznia 2016 @ 01:20

    Witam,
    Wraz z kolegą bardzo zainteresowani pracą młodzi silni dyspozycyjni gotowi podjąć każde ryzyko pracy w każdym możliwym stopniu zmianowym z możliwością podjęcia pracy od zaraz numer kontaktowy do nas 519643622 oraz 693103246 przemek-2008@o2.pl

  10. Witam , jestem z kolegą zainteresowany pracą , mamy 23 lata , pracę możemy podjąć od zaraz. Proszę o kontakt na adres email : jchodarcewicz@wp.pl

  11. Czarny1921 na 31 stycznia 2016 @ 20:54

    Witam jestem zainteresowany powyższą ofertą. Próbowałem wysłać CV w języku polskim i niemieckim na wskazany adres lecz prawdopodobnie wystąpił błąd w podanym przez państwa mailu i moja wiadomość nie została dostarczona. Prosiłbym o ewentualny kontakt albo pozostawienie adresu e-mail pod który mógłbym wysłać ponownie potrzebne dokumenty. Z góry dziękuję.
    czarny1921@wp.pl

  12. Jaroslaw Szulewski na 2 lutego 2016 @ 17:48

    Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy,posiadam doświadczenie . Proszę o kontakt nr.telefonu 791-885-744 lub jaroslaw.szulewski@gmail.com

  13. czuczitto86 na 15 lutego 2016 @ 09:24

    Witam. Mimo iż po czasie jestem zainteresowany ofertą. Proszę o kontakt:
    +49 152 176 651 36

  14. marcintomaszewski na 25 lutego 2016 @ 13:36

    Witam, jestem bardzo zainteresowany waszą ofertą, jestem do dyspozycji w każdej chwili, proszę o kontakt zwrotny, mój numer tel. +48 605184255 email.: mumin1281@interia.pl
    Pozdrawiam, Marcin Tomaszewski.

  15. Witam jestem zainteresowany tom pracom proszę o kontakt +31 685 653 066 lub e-mail wojciechowski_krystian@o2.pl dziękuje i pozdrawiam :)

  16. anita127776 na 9 sierpnia 2016 @ 16:41

    Dzień dobry jestem zainteresowany pracą ale obecnie pracuje w niemczech do pażdziernika i mam pytanie czy jest mozliwość zatrudnienia w listopadzie zależy mi bardzo bo mam rodzine na utrzymaniu oraz jeszcze syna niepełnosprawnego prosze o odpowiedz anita7776@interia.pl

  17. jestem zajnteresowany prosil bym o kontakt 781486713