€ 11,00

Fizyczna praca w Niemczech bez języka od zaraz sortowanie butelek, papierów w Bondorf k. Stuttgartu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bondorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 maja 2022 00:50

Agencja “LUST HR” dla klienta z Bondorf k. Stuttgartu poszukuje osób do fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu papierów, butelek. Zatrudnienie bez znajomości języka od zaraz!

Agencja Zatrudnienia LUST HR-International (nr certyfikatu 23242) zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników na terenie Unii Europejskiej oraz Szwajcarii.
Aktualnie poszukuje dla swojego niemieckiego Klienta kandydatów/-ek na stanowisko:

Pomocnik magazynowy
Lokalizacja: Bondorf, okolice Stuttgartu!

Oferujemy:
– wynagrodzenie od 11 Euro brutto za godzinę
– niezbędne narzędzia pracy
– obszerne szkolenie
– pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– stabilną pracę
– niemiecką umowę o pracę

Zadania:
– sortowanie butelek, papierów
– sortowanie towarów zwrotnych ze sklepów
– przygotowywanie materiałów do dalszej obróbki
– Umieszczanie i sortowanie pustych opakowań (plastikowe pudełka)

Wymagania:
– mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód
– mile widziane doświadczenie na magazynie
– niezawodność, elastyczność
– umiejętność pracy w zespole
– zaangażowanie i chęci do pracy
– gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu

Aplikacje proszę przesyłać na adres:

t.luczynski@lusthr.pl

Więcej informacji udzielamy także telefonicznie 0048 793 570 070.

ID ogłoszenia: 5246274ce18a7068