€ 9,50

Fizyczna praca w Niemczech bez języka przy inwentaryzacji od zaraz 2019 Stuttgart i inne

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 maja 2019 04:55

M.in. na terenie Stuttgartu od zaraz dostępna dla Polaków fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka przy inwentaryzacjach – liczeniu towaru w sklepach wielkopowierzchniowych.

Firma Zimmermann & Co. GmbH Inventuren jest od ponad 25 lat czołowym dostawcą usług w dziedzinie inwentaryzacji na terenie Niemiec. Przeprowadzamy inwentaryzacje w supermarketach spożywczych i budowlanych.

Do naszego zespołu poszukujemy dodatkowych pracowników na sezon 2019/2020 do przeprowadzania inwentaryzacji

Pracownik inwentaryzacji

Region: Niemcy

Zadania pracownika

• Skanowanie towarów w supermarketach oraz marketach przy pomocy skanera

• Codzienne dojazdy w małych zespołach do różnych sklepów

Profil pracownika

• umiejętność pracy z liczbami oraz dokładność

• gotowość do dłuższych dojazdów (do 3 godzin) na inwentaryzacje (czasem z noclegami w hotelach)

• punktualność i rzetelność

• elastyczność i umiejętność pracy w zespole

• przydatna jest podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy

• Oferujemy niemiecką umowę o pracę na czas określony i związane z nią ubezpieczenia.

• Oferujemy: 9,50 € brutto/godzinę ¬+ diety + dodatki.

• Zapewniamy stałe zakwaterowanie, za które odciągane jest 210€ miesięcznie.

• Możliwość przedłuzenia umowy na rok w przypadku bardzo dobrych wyników w pracy

• Dojazdy do pracy powyżej godziny są płatne jako normalne godziny pracy pracownika

Termin wyjazdu:

• Między końcem sierpnia a początkiem października do 31.01.2020

Dodatkowo, można zostać kierowcą 9 osobowego zespołu, co jest dodatkowo płatne.

Wszelkich informacji udziela Piotr Wrona tel. +48503968547, +4915753049658

E-mail: p.wrona@zimmermann-inventuren.de, personal@zimmermann-inveturen.de

ID ogłoszenia: 5435cd92368a3099