€ 8,50 brutto

Fizyczna praca w Niemczech bez języka wykładanie towaru Berlin 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3-4 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 grudnia 2014 17:00

Rekrutacja 2015 dla Polaków do fizycznej pracy w Niemczech na terenie Berlina przy wykładaniu towarów w sklepie bez znajomości języka niemieckiego. Na czas kontraktu zapewnione będzie płatne zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Berlin
Zarobki: 8,50 euro brutto/h (7,80 po odliczeniu kosztów zakwaterowania)
Liczba wakatów: 5
Początek pracy od stycznia 2015

Zadania:
- wraz początkiem roku pomoc przy inwentaryzacji
- wykładanie towarów na półki sklepowe
- transport palet z magazynu
- przygotowywanie ekspozycji tematycznych, promocyjnych
- dbanie o termin przydatności produktów spożywczych

Wymagania:
- sprawność fizyczna, dobry stan zdrowia
- zaświadczenie o niekaralności
- dyspozycyjność od stycznia na 3-4 miesiące
- pracowitość, uczciwość, umiejętność pracy w grupie
- chęć do pracy na zmiany nocne
- mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku

Oferujemy:
- legalną umowę na niemieckich warunkach
- zakwaterowanie w całkowicie urządzonych mieszkaniach (koszt pokrywany z wynagrodzenia)
- na miejscu pomoc polskiego koordynatora
- wsparcie przy dopełnieniu wszystkich spraw od strony formalnej
- przyjazną atmosferę

Jak aplikować?

Zgłoszenie na poniższy email w tytule koniecznie proszę napisać „wykładanie towaru Berlin 2015″

Nasz email:

polnische-arbeiter@clerk.com

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, iż aplikacje bez wyraźnej zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

ID ogłoszenia: 237547fb49c3d5f6

10 Odpowiedzi na “Fizyczna praca w Niemczech bez języka wykładanie towaru Berlin 2015”

  1. jestem gotowa na wyjazd do pracy tel kontaktowy 48172775247

  2. jestem zainteresowana ofertą pracy tel 608 647 437 lub dom 016 640 41 38

  3. jestem zainteresowana,pracowałam w sklepie 695 261 274

  4. Slawek_Bejenka na 10 grudnia 2014 @ 23:02

    Jestem zainteresowany tel. 696011902

  5. zainteresowany 880291761

  6. wykładanie towaru berlin 2015 jestem zainteresowany proszę o kontakt 782637519

  7. pierog1964 na 17 grudnia 2014 @ 10:19

    Jesteśmy dwie Panie jedna z 20 letnią praktyką w sklepie druga po pracy przy żywności jesteśmy zainteresowane pilnie pracą w Berlinie nr tel.505537062.Dziękuje.

  8. ania31051984 na 31 grudnia 2014 @ 15:08

    Witam jestem zainteresowana Państwa ofertą, Pracę mogę rozpocząć od zaraz. Obecnie przebywam na terenie Niemiec. Mój numer +491631967476

  9. Witam jestem zainteresowany znam dobrze j.niemiecki pracowałem w Niemczech 14lat. mail izabela41@buziaczek.pl 504 635 887 ,502 420 867 pozdrawiam Dominik

  10. Witam,
    Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy.
    Spełniam WSZYSTKIE wymagania.
    Wszelkie formalności związane z pobytem w Niemczech mam już za sobą,ponieważ od ponad dwóch lat przebywam na terenie kraju.
    Swoją aplikację prześlę na podany mail,w tym miejscu dodatkowo zgłaszam swoją kandydaturę oraz chęć podjęcia pracy „od zaraz”.
    Bardzo proszę o kontakt mailowy iwonadycha@wp.pl lub pod nr tel.0049 151 639 035 31
    Z góry serdecznie dziękuję..