€ 2500-3500

Fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka dla pomocnika śmieciarza od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 września 2022 01:32

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz dla pomocnika śmieciarza także bez znajomości języka. Oferta z Hamburga przy odbieraniu odpadów komunalnych. Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zarobki: od 2500 do 3500 euro miesięcznie brutto

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • odpowiedzialna praca zespołowa, o charakterze fizycznym przy odbieraniu odpadów
  • pracownik będzie zajmował się wrzucaniem worków na pakę oraz podstawianiem koszy do załadunku

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • wydajność, zaangażowanie
  • dostępność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • energiczność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • optymizm i przyjazne nastawienie

Zapewniamy:

  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • niemiecką umowę o pracę do podjęcia od zaraz
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • podstawową umowę na pełen etat
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie, koszt miesięczny to 300 euro od osoby
  • pracę w zgranym zespole
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „pomocniksmieciarza/10/2022″
Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 6156333fc1f6b0a6

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.