€ 10,20/h brutto + zakwaterowanie

Fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz jako żywa maskotka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 lutego 2018 04:53

Propozycja fizycznej pracy w Niemczech na stanowisku żywej maskotki. Zatrudnienie od zaraz w galerii handlowej z Dortmundu także bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Żywa maskotka – pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Pensja: 10,20 euro na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na stanowisku żywej maskotki na terenie galerii handlowej w Dortmundzie
  • do zadań należeć będzie udział w akcji promocyjnej polegającej na rozdawaniu ulotek, rozdawaniu gratisów, robieniu sobie zdjęć z najmłodszymi klientami (praca nie wymaga konwersacji z klientami)

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy z ludźmi
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • samodzielność
  • dyspozycyjność do końca marca 2018
  • przyjazne nastawienie

Oferujemy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane w 2 osobowych pokojach z dostępem do internetu po wi-fi oraz łazienką
  • umowę tymczasową
  • 8 godzin pracy dziennie w godzinach od 8 do 16 oraz od 16 do 22

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “żywa-maskotka/02/18” należy przesłać z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-zywa-maskotka-dortmund/

ID ogłoszenia: 5065a8dcad1cbb45

2 komentarze na “Fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz jako żywa maskotka Dortmund”

  1. pawel2530 na 4 marca 2018 @ 15:45

    PILNY KONTAKT 534361497

  2. Patrycja1022 na 13 marca 2018 @ 23:44

    Kontakty 729393796 jestem zaiterswan

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.