€ 2500 +zakwaterowanie

Fizyczna praca w Niemczech bez języka sortowanie odpadów od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 maja 2021 03:02

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy sortowaniu odpadów. Zatrudnienie w Hamburgu dla kandydatów bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: sortowacz odpadów

Termin: od zaraz

Miasto: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 2500 euro miesięcznie brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Obowiązki:

  • fizyczna praca polegająca na ręcznym sortowaniu odpadów
  • odpady na tym etapie są już wstępnie przebrane – nie powinno być już śmieci mokrych

Oczekiwania:

  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • zmotywowanie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • solidne wypełnianie powierzonych zadań
  • samodzielność
  • zdolność do pracy w zespole
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki i przeszkolenie w języku polskim
  • wydanie kompletu odzieży roboczej oraz środków ochrony osobistej
  • w pełni bezpieczne środowisko pracy
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • ubezpieczenie
  • świadczenia socjalne
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia dla najlepszych

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Sortowanie odpadów, Hamburg 2021”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen2020@fastmail.de

ID ogłoszenia: 911609c1c9b1eb91