€ 10,50 /h + dodatki + mieszkanie

Fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka w sklepie od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 września 2017 04:21

Fizyczna praca w Niemczech jako pomocnik w sklepach wielkopowierzchniowych. Oferta tymczasowa z Köln od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie bezpłatne na cały okres umowy.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Stawka godzinowa: 10,50 euro brutto na godzinę pracy + 25% dodatku przy pracy na zmianie nocnej

Rozpoczęcie: od zaraz, start od października (do 22 grudnia)

Obowiązki:

Pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie pracy fizycznej, czyli rozładunek i załadunek towarów na magazynie sklepu. Ponadto do zadań należeć będzie metkowanie i wykładanie artykułów na regały oraz przygotowywanie ekspozycji. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wspieranie wszelkich innych zadań magazynowych.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy i nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • wysoka kultura osobista
  • pracowitość
  • sumienność, zaangażowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • zdyscyplinowanie
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • zatrudnienie w okresie przedświątecznym od października do 22 grudnia włącznie
  • zakwaterowanie i codzienny transport do pracy bezpłatnie
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu
  • pakiet motywacyjny

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Niemcy praca w sklepie, Kolonia″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit@berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 26159beab502ae88

2 komentarze na “Fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka w sklepie od zaraz Köln”

  1. Witam , jestem zainteresowana praca , byłam w 2016r. w niemczech przy opiece osób staszych , znam podstawowy niemiecki , swoje wiekszosc lat przepracowałam w handlu bo to moj zawód , jezeli spełaniam panstwa wymogi prosze o kontakt 506764433, jestem gotowa do wyjazdu od zaraz posiadam samochód i prawojazdy katB

  2. Karolina060597 na 13 października 2017 @ 10:53

    Witam, jestem zainteresowana tą ofertą, proszę o kontakt 609981032

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.