€ do uzgodnienia

Fizyczna praca w Niemczech dla grup wykładanie towaru w markecie Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 30 marca 2014 23:54

Market z Berlina poszukuje pracowników fizycznych do pracy w Niemczech na hali i przy wykładaniu towaru na półki. Zatrudnienie dla grup i par z podstawową zanjomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Berlin

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za pracę na nabiale w markecie.
  • Do zadań należeć będzie wykładanie towaru na póki sklepowe.

Oczekiwania:

  • Możliwość pracy w godzinach nocnych
  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie podstawowym
  • możliwość przyjazdu do pracy własnym samochodem – wystarczy jeden na grupę
  • zaangażowanie, pracowitość
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • 30 h pracy tygodniowo
  • praca wyłącznie na zmiany nocne
  • legalne warunki zatrudnienia
  • pracodawca to Polska firma
  • zapewnione ubezpieczenie

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości zawierającej CV na adres:
rekrutacja@europajob.pl w tytule prosimy wpisać: pracownik hali

źródło: http://de.pgra.pl/oferuje_1/fizyczna_1/pracownik-hali_i446

ID ogłoszenia: 8275337dfe293e42