€ od 1800 do 2000 euro miesięcznie

Fizyczna praca w Niemczech dla komisjonera na magazynie Cloppenburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cloppenburg
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 maja 2014 00:10

Zatrudnienie w Cloppenburg na magazynie przy zbieraniu zamówień i komisjonowaniu. Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech na stanowisku komisjonera.

Stanowisko: Komisjoner

Lokalizacja: Cloppenburg

Wynagrodzenie: od 1800 do 2000 euro miesięcznie

Obowiązki:

  • Praca na magazynie głównie przy zbieraniu produktów zgodnie z zamówieniem oraz komisjonowanie towarów.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wsparcie prac magazynowych

Oczekiwania:

  • zdolność umiejętnego zaplanowania czasu pracy
  • doświadczenie w pracach magazynowych
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
  • sumienność, rzetelność
  • zaangażowanie
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin
  • odpowiedzialność
  • umiejętność ciężkiej pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach z ubezpieczeniem oraz składkami
  • umowa o pracę
  • możliwość podjęcia pracy na stałe
  • dobre wynagrodzenie
  • praca w systemie zmianowym, dla pracowników przewidziane są dodatki za pracę w godzinach nocnym
  • wsparcie przy poszukiwaniach zamieszkania

Aplikacja:
Osoby spełniające powyższe warunki proszone są o przesłanie wiadomości na adres:

  • justyna.swadzyniak@ksps.com.pl w tytule prosimy wpisać: MDNKS/maj

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/komisjoner-magazynier-2328885.html

ID ogłoszenia: 575536cd87516714