€ 9,30 euro brutto/h

Fizyczna praca w Niemczech dla par przy sprzątaniu w obiektach Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 1 grudnia 2014 01:54

Oferujemy zatrudnienie dla par w Stuttgarcie przy sprzątaniu obiektów. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy zadaniach porządkowych. Pracodawca wymaga dobrej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownicy sprzątający

Miejsce pracy: Stuttgart

Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa 9,30 euro brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Pracownicy będą oddelegowani do utrzymywania porządku w równych obiektach.
  • Głównymi zadaniami będzie sprzątanie szatni, poczekalni, korytarzy, pomieszczeń socjalnych czy też toalet.

Oczekiwania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat.B
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym przeprowadzenie nieskomplikowanej rozmowy
  • preferujemy pary
  • atutem będzie doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • sprawność fizyczna
  • dokładność
  • schludność

Oferujemy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • zapewniona stawka godzinowa w wysokości 9,30 euro za godzinę brutto
  • zorganizowane ubezpieczenie oraz składki
  • zamieszkanie
  • liczne godziny

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez podaną poniżej stronę:

ID ogłoszenia: 412547ae16dc23b9