€ 11,84-14,84/h brutto

Fizyczna praca w Niemczech dla par sortowanie odzieży bez języka Lipsk 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 grudnia 2018 04:21

Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu odzieży używanej przy taśmie. Zatrudnienie dla par w Lipsku bez znajomości języka od stycznia 2019.

Stanowisko: Sortowacz – pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Pensja: od 11,84 do 14,84 euro brutto na godzinę pracy – stawka jest uzgadniana indywidualnie

Rozpoczęcie: od zaraz, początek stycznia 2019

Liczba wakatów: 5

Obowiązki:

  • łatwa praca fizyczna polegająca na ręcznym sortowaniu ubrań używanych
  • fizyczna, stojąca praca przy taśmociągu i rozdzielanie odzieży na różne kategorie

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolności manualne
  • dobra kondycja
  • wytrzymałość
  • brak uzależnień i problemów ze zdrowiem
  • wypełnianie zadań zgodnie z zasadami BHP
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane w pełni wyposażonym lokum
  • wysokie zarobki
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • umowę na okres 4 miesięcy z opcją przedłużenia
  • bardzo dobre zarobki

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. fs/a/01/19

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 6915c1185efd0d9a

5 komentarzy na “Fizyczna praca w Niemczech dla par sortowanie odzieży bez języka Lipsk 2019”

  1. Monika1111 na 16 grudnia 2018 @ 21:38

    Dzien dobry jestem zainteresowana ogloszeniem prosilabym o kontakt telefoniczny pid numer 783173752

  2. Dzien dobry jestem zainteresowana wraz z chłopakiem proszę o kontakt telefoniczny pod nr 530600139

  3. Witam, prosze kontakt w sprawie pracy jestesmy zainteresowani para doswiadczenie w podobnych zawodach. Pozdrawiam

    email : keiusek@gmail.com
    telefon : 535 164 229

  4. Krzysztof87 na 7 stycznia 2019 @ 13:10

    Witam jestesmy zainteresowani praca 2 osoby jezeli jest jeszcze aktualne prosze o kontakt 603035323

  5. Damidemiko na 8 stycznia 2019 @ 16:42

    Witam jestem zainteresowany proszę o kontakt telefoniczny 724183906 lub mail damian.mikolajczak4@wp.pl