€ 12,85/h brutto

Fizyczna praca w Niemczech dla par sortowanie odzieży od zaraz bez języka Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 listopada 2020 03:16

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz i bez znajomości języka. Z bezpłatnym zakwaterowaniem zatrudnienie w Dreźnie dla par przy sortowaniu odzieży używanej.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz

Miasto: Drezno, Niemcy

Pensja: 12,85 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • do zadań należy sortowanie manualne odzieży używanej, akcesoriów, dodatków i małego AGD
  • jest to praca monotonna i powtarzalna

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • przestrzeganie zasad BHP
  • zdolności manualne
  • brak problemów ze zdrowiem
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę w pełni wyposażonych mieszkaniach
  • uniform służbowy
  • wysokie wynagrodzenie
  • rzetelne szkolenie i pomoc we wdrożeniu się z zadania
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony z opcją przedłużenia
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • bezpieczne środowisko pracy

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sortowanie odzieży używanej/11/2020″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 7195fba46f3baaba

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.