€ 1370 euro brutto miesięcznie

Fizyczna praca w Niemczech dla par wykładanie towaru bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 października 2015 01:55

Poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz dla par przy wykładaniu towaru w dyskoncie spożywczym.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 1370 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • Oferta dotyczy fizycznej pracy w sklepie przy wykładaniu towarów na półki w dyskoncie spożywczym.
  • Pracownicy będą odpowiedzialni za różne prace fizyczne np: rozładunek dostaw, porządkowanie, itp.

Oczekiwania:

  • zwinność, spryt
  • kreatywność
  • mile widziane zgłoszenia od par
  • chęć podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech
  • wytrzymałość fizyczna
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • gruntowne szkolenie wprowadzające
  • możliwość zatrudnienia na stałe dla najlepszych
  • zorganizowane odpłatne zakwaterowanie, pokój dla pary (2-osobowy) to koszt 400 euro, pokój jednoosobowy – 300 euro
  • pomoc w formalnościach na miejscu
  • duża liczba godzin do wypracowywania

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.
W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pracafizycznawsklepie/10/15

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 7595611af1e0825b

6 komentarzy na “Fizyczna praca w Niemczech dla par wykładanie towaru bez języka Berlin”

  1. Witam może ktoś chętny i nie ma pary.Bardzo pilnie szukam kogoś kto chce podjęć pracę w Niemczech.Proszę pisać na e-mail: fruzia-83@wp.pl

  2. witam szukam pracy w monachium pakowalem , pikowalem , stikerowalem mam wlasne auto nie problem dojechac szukam obojetnie jaka prace + 49 151 456 249 51

  3. Marcin 26 lat wraz z kolegą jestem zainteresowany proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  4. Alina 27 wraz z mezem szukamy prace prosze o kontakt
    +48798275312 …rmech4@wp.pl

  5. Dzień dobry,
    jesteśmy zainteresowane ofertą pracy. Proszę o kontakt 668 915 377 Justyna i Anna

  6. Para,dwie kobiety.Gotowosc do pracy od zaraz na dluzszy okres równierz.Prosimy o kontakt 794658982