€ od 1300 euro/mc plus dodatki

Fizyczna praca w Niemczech dla Polaków na lotnisku w magazynie Frankfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 9 marca 2014 21:03

Poszukujemy pracowników na magazynie przy rozładunku i załadunku bagaży na lotnisku we Frankfurcie. Praca w Niemczech bez doświadczenia ze znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Lokalizacja: Niemcy, Frankfurt
Wynagrodzenie: od 1300 euro/mc plus dodatki

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za załadunek i rozładunek bagaży. Przenoszenie do magazynu i następnie sortowanie bagaży.
  • Do zadań pracownika należeć będzie również dbanie o paczki lotnicze.

Wymagania:
- dokładność, pracowitość, dyspozycyjność
- kultura osobista
- wytrzymałość fizyczna
- niekaralność potwierdzona pismem urzędowym w języku angielskim bądź niemieckim
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy:
- umowę o pracę
- szkolenia
- wdrożenie w system firmy
- pomoc w pierwszych dniach
- dodatki pozafinansowe
- pomoc w formalnościach
- możliwość podnoszenia kwalifikacji
- zapewnione zakwaterowanie i transport do miejsca pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV z dołączoną klauzulą poufności na adres: 203@personnelsolutions.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-magazynu-lotnisko-niemcy-id209937.html

ID ogłoszenia: 798531c923136659

2 Odpowiedzi na “Fizyczna praca w Niemczech dla Polaków na lotnisku w magazynie Frankfurt”

  1. migotka23 na 21 marca 2014 @ 14:04

    Witam Serdecznie
    Jestem pracowitą i młodą uczciwą osobą i komunikatywną osobą,
    Lubie pracować zespole
    Ale sprawdzam się także w pracy indwidualnie.
    Mam doświadczenie przy rozładunku,i sortowaniu paczek
    /Wiem że praca ta wymaga zdecydowania,umiejętności pracy w zespole oraz samodyscypliny..
    Dodam że jestem dokłada i,szybca wykonaniu pracy i wyczymała ,sprawnością fizyczną i gotowa do intersywnej pracy i chetna podjąć pracę od ZARAZ ..proszę o kontakt
    tel +31617838972
    emel.kobra33444@gmail.com

  2. Witam,
    Jesteśmy zainteresowani pracą.
    3 osoby (21 lat, 21 lat, 23 lat).
    Mamy doświadczenie.
    Jesteśmy sprawni fizycznie, wytrzymali.
    Czekamy na kontakt.
    Tel: 881 059 480
    Email: ckcpwoj@vp.pl

    Pozdrawiamy,
    Paweł, Mateusz, Dawid.